Aktualności:
Magia ziół
Magia ziół

W tym artykule skupimy się na właściwościach leczniczych niektórych z ziół.

Czytaj dalej
Horoskop dla Wodnika i Raka
Horoskop dla Wodnika i Raka

Horoskop na tydzień 09.05 - 15.05

Czytaj dalej
Horoskop na maj 2022
Horoskop na maj 2022

Horoskop na maj dla wibracji numerologicznych .

Czytaj dalej
Kategorie:

Krzysztof Zgadzaj

Dostępny

Telefony:

708-708-952 4.92 PLN brutto/min
75480 SMS o treści początkowej ezo.129 (6.15 PLN brutto/sms)
1SMS = 160/80 znaków. Polskie litery zmniejszają liczbę do 80
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.129 (7.40 PLN brutto/sms)
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
reikiReiki
numerologiaNumerologia
jasnowidzenieJasnowidzenie
karty-anielskieKarty anielskie
Dostępny

Opis:

Nazywam się Krzysztof Zgadzaj jestem tarocistą, intuicjonistą oraz terapeutą Reiki.

Moją wielką pasją jest rozwój duchowy oraz szeroko pojęta pomoc dla innych, dlatego też zajmuję się energoterapią, doradztwem życiowym oraz przepowiadaniem przyszłości.

Cały czas rozwijam swoją duszę, ciało oraz umysł. Drogą Rozwoju Duchowego podążam od kilkunastu lat. Na początku swojej drogi zająłem się studiowaniem wiedzy duchowej, między innymi starych świętych pism - poświęciłem na to wiele lat. Włączyłem także zagadnienia z zakresu: ezoteryki, parapsychologii a przede wszystkim z energoterapii (Metoda Naturalnego Uzdrawiania Reiki w tradycji Usui Reiki Ryōhō). Następnie rozwijałem zdolności intuicyjne oraz zgłębiałem wiedzę dotyczącą sztuki dywinacyjnej. Dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu wypracowałem własne rozkłady kart tarota, intuicyjne ich znaczenie a także autorskie metody terapeutyczne.

Doradzam przy użyciu kart tarota, kart mistrzów jak również wspieram się numerologią. Doradzam i pomagam w miłości, przyjaźni, zdrowiu, finansach a także w rozwoju duchowym.
Konsultacja telefoniczna/SMS
Tutaj będziemy mogli porozmawiać o wszystkich Twoich problemach, wątpliwościach, udzielę Tobie niezbędnych wskazówek płynących od moich kart, jak również w razie potrzeby wesprę Cię energią Reiki, która ma moc uzdrawiania i przywoływania szczęścia.

UWAGA! ze względu, iż wykonuję zabiegi energetyczne czasem mogę nie mieć możliwości, aby odebrać rozmowę telefoniczną - zapraszam więc do skorzystania z pomocy w późniejszym terminie.
Metoda Naturalnego UzdrawianiaReiki jest energią życiową, energią miłości, sztuką uzdrawiania oraz ścieżką duchową.

Rei (靈)- oznacza: źródło, absolut, wyższą inteligencje-(Bóg)
Ki (氣)- oznacza: energię życiową, energię podtrzymującą życie, pranę, qi.

Tą pra starą energię odkrył ponownie w Japoni w XIX wieku dr Mikao Usui i to właśnie on opracował system Reiki. Pomimo, że w systemie Reiki istnieje element duchowy - to nie ma charakteru religijnego.

Owy system bazuje na podobnych założeniach jak inne gałęzie medycyny wschodniej, np. ajurweda oraz medycyna chińska.

Metoda Naturalnego Uzdrawiania Reiki jest nauczana przez „Nauczycieli Reiki” na całym świecie w systemie 3-stopniowym. Jest to przekaz ustny i prawdziwej wiedzy nie oddaje żadna książka a jedynie odkrywa nie wielką jej część.

Zabieg Reiki polega na: przekazywaniu energii Reiki od terapeuty do pacjenta poprzez nakładanie dłoni do konkretnych dolegliwości lub na odległość za pomocą specjalnych kluczy energetycznych.

Zabieg Reiki wykorzystywany jest także do: energetyzowania posiłków, leków, wpływania na sytuacje życiowe, jak również działa wspomagająco na zwierzęta oraz rośliny.

Dzięki energii Reiki: zostanie naturalnie przywrócona równowaga energetyczna u pacjenta poprzez usunięcie blokad znajdujących się w czakrach i meridianach co powoduje pobudzenie procesów samoregeneracji a w konsekwencji następuje uzdrowienie. Przepełniamy się pozytywną i życiodajną energią a co za tym idzie poprawia się nasz stan fizyczny oraz psychiczny.

Reiki działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym oraz psychicznym:

- oczyszcza
- głęboko odpręża
- uwalnia od stresów
- przywraca równowagę emocjonalną
- uśmierza ból
- regeneruje oraz przyspiesza proces gojenia ran
- usuwa stany zapalne
- uzupełnia niedobory energii w organizmie
- przywraca sprawność układu odpornościowego
- wspomaga w opiece medycznej i psychoterapii
- usuwa klątwy, uroki, złe oka oraz odcina od wampirów energetycznych
- sprawia, że w sposób prawidłowy patrzymy na świat, uwrażliwia nas na miłość, życie staje się kolorowe, pełniejsze, znika szarość.


W wielu krajach a także coraz częściej w Polsce, zabiegi Reiki stosuje się w szpitalach, klinikach jako terapię wspomagającą w procesie zdrowienia.
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - World Health Organization zaakceptowała oraz umieściła Reiki w spisie terapii naturalnych (uzupełniających), które korzystnie wpływają na zdrowie człowieka.Pięć wskazań życia Reiki, dla równowagi: ciała i umysłu...

właśnie dziś nie złość się
właśnie dziś nie martw się
właśnie dziś obdarz innych dobrocią
właśnie dziś działaj uczciwie
właśnie dziś okaż swoją wdzięczność

sensei: Mikao Usui