Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Krzysztof Zgadzaj

Dostępny

Telefony:

708-708-952 4.92 PLN brutto/min
75480 SMS o treści początkowej ezo.129 (6.15 PLN brutto/sms)
1SMS = 160/80 znaków. Polskie litery zmniejszają liczbę do 80
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.129 (7.40 PLN brutto/sms)
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
reikiReiki
numerologiaNumerologia
jasnowidzenieJasnowidzenie
karty-anielskieKarty anielskie
*Nie gwarantujemy 100% skuteczności.
Dostępny

Opis:

Nazywam się Krzysztof Zgadzaj jestem tarocistą, intuicjonistą oraz terapeutą Reiki.

Moją wielką pasją jest rozwój duchowy oraz szeroko pojęta pomoc dla innych, dlatego też zajmuję się energoterapią oraz doradztwem życiowym.

Cały czas rozwijam swoją duszę, ciało oraz umysł. Drogą Rozwoju Duchowego podążam od kilkunastu lat. Na początku swojej drogi zająłem się studiowaniem wiedzy duchowej, między innymi starych świętych pism - poświęciłem na to wiele lat. Włączyłem także zagadnienia z zakresu: ezoteryki, parapsychologii i z energoterapii . Następnie rozwijałem zdolności intuicyjne oraz zgłębiałem wiedzę dotyczącą sztuki dywinacyjnej. Dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu wypracowałem rozkłady kart tarota, intuicyjne ich znaczenie a także autorskie metody terapeutyczne.

Doradzam przy użyciu kart tarota, kart mocy jak również wspieram się numerologią. Doradzam i pomagam w miłości, przyjaźni, finansach a także w rozwoju duchowym.
🔮 Konsultacja telefoniczna (dywinacja)
Tutaj będziemy mogli porozmawiać o wszystkich Twoich problemach, wątpliwościach, udzielę Tobie niezbędnych wskazówek płynących od moich kart, jak również w razie potrzeby wesprę Cię Reiki.
Ważne: wybierając do mnie numer poczekaj proszę na połączenie ze mną, abym mógł odebrać rozmowę.

🔮 SMS czat: o treści: ezo.129 (imię,data urodzenia + pytanie) na: 75480 (6,15zł/sms)


UWAGA! ze względu, iż wykonuję zabiegi energetyczne czasem mogę nie mieć możliwości, aby odebrać rozmowę telefoniczną - zapraszam więc do skorzystania z pomocy w późniejszym terminie.Reiki jest energią życiową, energią miłości oraz ścieżką duchową.
Reiki ma wielką moc prostowania naszych dróg życiowych, jest ukrytą metodą przywoływania szczęścia jest duchowym lekiem na przeróżne choroby........Rei (靈)- oznacza: źródło, absolut, wyższą inteligencje-(Bóg)
Ki (氣)- oznacza: energię życiową, pranę, qi.

Tą pra starą energię odkrył ponownie w Japoni w XIX wieku dr Mikao Usui i to właśnie on opracował system Reiki. Pomimo, że w systemie Reiki istnieje element duchowy - to nie ma charakteru religijnego.


Metoda Reiki jest nauczana przez „Nauczycieli Reiki” na całym świecie w systemie 3-stopniowym. Jest to przekaz ustny i prawdziwej wiedzy nie oddaje żadna książka a jedynie odkrywa nie wielką jej część.

Zabieg Reiki polega na: przekazywaniu energii Reiki od terapeuty do pacjenta poprzez nakładanie dłoni do konkretnych dolegliwości lub na odległość za pomocą specjalnych kluczy energetycznych.

Zabieg Reiki wykorzystywany jest także do: energetyzowania posiłków, leków, wpływania na sytuacje życiowe, jak również działa wspomagająco na rośliny.

Dzięki energii Reiki: zostanie naturalnie przywrócona równowaga energetyczna u pacjenta poprzez usunięcie blokad znajdujących się w czakrach i meridianach co powoduje pobudzenie procesów samoregeneracji a w konsekwencji następuje poprawa. Przepełniamy się pozytywną i życiodajną energią a co za tym idzie poprawia się nasz stan fizyczny oraz psychiczny.

W wielu krajach a także coraz częściej w Polsce, zabiegi Reiki stosuje się w szpitalach, klinikach jako terapię wspomagającą w procesie zdrowienia.
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - World Health Organization zaakceptowała oraz umieściła Reiki w spisie terapii naturalnych (uzupełniających), które korzystnie wpływają na człowieka.Pięć wskazań życia Reiki, dla równowagi: ciała i umysłu... Gokai Meiji........ Pięć Zasad Reiki........

właśnie dziś nie złość się
właśnie dziś nie martw się
właśnie dziś obdarz innych dobrocią
właśnie dziś działaj (pracuj)
właśnie dziś okaż swoją wdzięczność

sensei: Mikao Usui

Artykuły napisane przez Krzysztof Zgadzaj

Metoda Reiki
Metoda Reiki

Reiki ma moc prostowania naszych dróg życiowych, jest ukrytą metodą przywoływania szczęścia

Czytaj dalej