Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Nów Księżyca

Nów Księżyca
Zanurz się w świat marzeń-10.03.24 nów księżyca w znaku Ryb.


❤️Kochani znak Ryb jest ostatnim znakiem, który zakańcza cykl roczny.
I tak jak ten znak pokazuje, że coś dobiega końca tak i my musimy się z tym zmierzyć.
Przed powitaniem wiosny i nowego roku astrologicznego warto zrobić sobie bilans co udało nam się dokonać, a nad czym musimy jeszcze popracować.
Nów Księżyca w znaku Ryb jest ostatnim zimowym nowiem, który będzie wnosił osłabienie, apatyczność, nadwrażliwość, emocjonalnosc, niepewność, zmęczenie, lęki, obawy, sny na jawie i różne wizje podsycane Uranem w znaku Byka.
Pod wpływem takich wibracji możemy nie odróżniać prawdy od fikcji, a to może nas doprowadzić do ekstremalnych sytuacji.
Największe starcie z energiami nowiu będą miały Strzelce, Bliźnięta w kwadraturze tutaj burzliwe zmiany w obszarze domowym i kariery.Panny w opozycji zakańczają z pewną ulgą związki lub współpracę i oczekując wejścia w nowe, Ryby zaś zostaną skierowane do zmiany swojego imagu i nowych działań.
Reszta znaków zodiaku wpłynie na niespokojne wody, które przyniosą nieprzewidywalne i zaskakujące, a nawet szokujące zmiany.
Pod wpływem Neptuna i Urana będziemy podatni na oszustwa i zbiorową nieuczciwość , manipulacje lub sami będziemy wprowadzali się w iluzoryczne stany nie potrafiąc wykrzesać rzeczywistej wizji.
Mogą ujawnić się tajemnice, ukryci wrogowie i sytuacje związane z morzem, zatrucia, wypadki i katastrofy.
W tym dniu unikajcie ważnych spotkań, deklaracji i podpisywania umów.
Warto zająć się sztuką, rozwojem spirytualnym, introspekcja wewnętrzna, natchnieniem, odpoczynkiem i zaufać intuicji, która w tym momencie będzie najlepszym drogowskazem.
Uczucia i miłość będą grały ważną rolę podczas nowiu.
Będziemy poszukiwali idealnej połówki dla siebie, będziemy kochliwi i chętni na romantyczne przeżycia i owładnięci całą gamą uczuć.
To także szansa na nowe projekty, zaskakujące zwroty akcji, nagłe decyzje pod wpływem Urana i niezwykle uniesienia, zakochanie pod wpływem Neptuna.
Nów nastawi nas na wysokie wibracje i niezwykłe sny, lecz Słońce kończące obieg przez koło zodiaku będzie odbierało nam energię.
Dlatego relaksujcie się, marzcie, odpoczywajcie, medytujcie i róbcie plany na przyszłość 
Znak Ryb nie zna pojęcia granic i tak my możemy popłynąć ze swoją dobrocią i poświęcić się na rzecz relacji, współpracy czy związku zapominając o sobie
.Dopiero pełnia w znaku Wagi z częściowym zaćmieniem Księżyca uwypukli, odkryję i rzuci nas w przeznaczeniowe tryby dotyczące wszelkich związków i korelacji z innymi.
I wtedy dowiemy się czy nasze marzenia  zostały ubrane w konkrety czy odpłyną i rozpuszcza się przynosząc rozczarowania.

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy 😘

Autorka: Tarocistka Aleksandra *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.