Janusz Jasny

Niedostępny

Telefony:

708-708-937 4.92 PLN brutto/min
74480 SMS o treści początkowej ezo.111 (4.92 PLN brutto/sms)
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.111 (4.99 PLN brutto/sms)
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
czary-i-urokiCzary i uroki
wahadelkoWahadełko
horoskopHoroskop
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
rytualyRytuały
jasnowidzenieJasnowidzenie
karty-klasyczneKarty klasyczne
sennikSennik
Niedostępny

Opis:

GODZINY PRACY:

niedziela:21:00-1:00
poniedziałek:19:00-2:00
wtorek:19:00-2:00
środa:19:00-2:00
czwartek:19:00-2:00
piątek:19:00-2:00
sobota:22:00-1:30

OPIS:
Najlepsza forma kontaktu ze mną, to bezpośrednia rozmowa telefoniczna.Polecam też szczególnie chat - to szybka forma dialogu z Państwem, dająca często sposobność... błysku jasnowidzenia!
ZAPRASZAM PAŃSTWA DO INNEGO ŚWIATA Ja, doświadczony wróż Janusz, absolwent dwóch kierunków wyższych studiów humanistycznych - od lat stawiam Tarota i Karty Tradycyjne. Jestem Waszym doradcą duchowym ceniącym różne zdobycze świata ezoterycznego, instynkty, intuicję.
Jestem jasnowidzem, bioenergoterapeutą i znachorem. Nie jestem jasnowidzem na zawołanie. Potrzebna jest krótka chwila koncentracji na konkretnej osobie.
Specjalizuję się w sprawach uczuć i zdrowia. Uważam, że najważniejsze słowo w słownikach świata, to miłość. Zjawisko to przesądza w różny sposób o przetrwaniu ludzkiego gatunku. To co się dzieje i będzie się działo w Waszych sprawach pracy i finansów też nie jest mi obce.
Do dziś nie mogę zapomnieć spotkania przed laty w salonie wróżb ze studentką piszącą pracę magisterską. Wybrała ambitny i kontrowersyjny temat. Obawiała się o obronę pracy. Kiedy powiedziałem, że zaliczy średnio, lecz pewnie, chciała mnie wycałować, czemu udało się zapobiec... Pocałunki atrakcyjnej dziewczyny mogły nie być bezpieczne dla młodego wówczas wróżbity i jasnowidza. Zamiast czułości - zaproponowałem Jej, by szybko zaczęła uczyć się niemieckiego. Nie miała ochoty, lecz uległa temu. Dziś, od lat, Ona spełnia się w związku małżeńskim z obywatelem kraju niemieckojęzycznego, a także realizuje się zawodowo, co nie polega, bynajmniej, na sprzątaniu. Sprzątać warto przede wszystkim… we własnym kraju. Zapraszam Was serdecznie do kontaktu ze mną. - Janusz JAsny -

Usługi oferowane przez doradcę: Janusz Jasny

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.