Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Eryk Nussen

Niedostępny

Telefony:

708-708-936 4.92 PLN brutto/min
73480 SMS o treści początkowej ezo.196 (3.69 PLN brutto/sms)
1SMS = 160/80 znaków. Polskie litery zmniejszają liczbę do 80
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.196 (7.40 PLN brutto/sms)
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

karty-cyganskieKarty cygańskie
runyRuny
tarotTarot
czary-i-urokiCzary i uroki
horoskopHoroskop
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
rytualyRytuały
karty-anielskieKarty anielskie
sennikSennik
reikiReiki
numerologiaNumerologia
bioenergoterapiaBioenergoterapia
jasnowidzenieJasnowidzenie
karty-lenormandKarty lenormand
astrologiaAstrologia
*Nie gwarantujemy 100% skuteczności.
Niedostępny

Opis:

Tak, jesteś tutaj bezpieczna. To przystań w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Tutaj znajdziesz wsparcie, dobrą radę, oraz szczerość. Jestem tutaj dla Ciebie.

Pracuję głównie z kartami Tarota. Najlepiej potrafią opowiedzieć o miłości, domu, rodzinie, zdradach, pracy i pieniądzach. Pokazują również ukryte zamiary. Z doświadczenia wiem, że problem zazwyczaj jest złożony, wielowątkowy. Dlatego zazwyczaj wspieram się runami oraz kartami anielskimi.

Lubię pytania na temat relacji. Nie ma u mnie znaczenia o jaki związek chcą Państwo zapytać. Jestem tolerancyjny. Dostrzegam w kartach jakie zamiary ma partner, co myśli.

Odpowiadam również na pytania związane z pieniędzmi i życiem zawodowym. Potrafię zweryfikować czy ktoś kłamie, i nagina fakty. Lubię pytania TAK / NIE, w nich trafność jest bliska 100%.

Chciałbym podkreślić, że nie ma głupich pytań. Jestem tu po to, aby Ci pomóc rozwiązać problem, bądź wątpliwości. Zawsze przekazuje wszystko, co chcą przekazać karty. Nie ukrywam żadnych informacji, nawet tych które mogą nie być przyjemne.

Usługi oferowane przez doradcę: Eryk Nussen

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.
Rytuał Miłosny

Cena usługi: 250.00 zł

Energia życiowa wszystkich ludzi wpływa również na problemy miłosne, które rytuały często pomagają rozwiązać. Rytuały miłosne stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne i występują w wielu różnych postaciach. Magia miłosna może być stosowana przez rytualistę wobec konkretnej osoby w formie zaklęcia, pozwalając Ci na przykład sprawić, że inna osoba zakocha się w Tobie. Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o białej magii i przyciągnąć uwagę kogoś, kto nigdy wcześniej nie okazał Ci zainteresowania? Zapraszam

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Czarne Wesele

Cena usługi: 250.00 zł

Rytuał, którego koncepcja jest silna i którego skutki trwają całe życie. Zalecany jest w sytuacji, gdy druga osoba nie żywi do ciebie żadnych uczuć lub gdy jest zbyt słaba, by z miejsca rozwijać związek. Rytuał ma połączyć na całe życie dwie osoby, które mogą żyć tylko razem i usunąć z ich strony wszelkie przeciwności i przeszkody. Nie ma on również wchodzić w inne romantyczne związki. Rytuał ten ma za zadanie znacząco pobudzić pragnienie intymności oraz dodać pikanterii i stałości przyszłym związkom. Rytuał ten jest również dobrym wyborem dla par w kryzysie, ponieważ pogłębia i wzmacnia ich uczucia oraz usuwa przeszkody, pozwalając im na zbudowanie szczęśliwego związku na całe życie.Czarne wesela – niezapomniana uroczystość

Ślub to czas radości, uśmiechów, wspaniałej zabawy i budowania silnych więzi na całe życie. Czarne wesele to ceremonia miłości, której skutki odczuwane są przez długi czas, czasem do samego końca. Silnie wspiera rozbudowę związków i jest przeznaczona dla tych, którzy czują się beznadziejnie w swojej wewnętrznej samotności.

Rytuały czarnoksięskie można podzielić na takie, które nie są zbyt silne i takie, które mają moc przełamywania wszelkich barier, bez względu na trudności. Czarne wesele zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Nieustannie zagłębiam się w tajniki i moc czarodziejskich rytuałów, czerpiąc z mojego 20-letniego doświadczenia w tej dziedzinie.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Separacyjny

Cena usługi: 400.00 zł

Rytuały przeznaczone dla osób, które nieszczęśliwie się zakochały i chcą zakończyć związek z zamierzonym partnerem. Małżeństwo przechodzi kryzys, być może związany z niewiernością. Za pomocą rytuału separacji można zerwać i zniszczyć każdy związek między ludźmi. Może wygasić uczucia między dwojgiem ludzi, odcinając ich od siebie na całe życie. Ten rytuał może pomóc ci zakończyć toksyczne związki i relacje z ludźmi, którzy rujnują twoje życie.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Ochronny

Cena usługi: 500.00 zł

Czy czujesz, że ktoś próbuje Cię skrzywdzić? Czy chcesz się zabezpieczyć przed wpływem czarnej magii? Ten rytuał został zaprojektowany w celu zapewnienia kompleksowej i dożywotniej ochrony przed złym okiem, klątwami, heksami, czachami astralnymi i całym złem, którego możesz się spodziewać. Dzięki temu rytuałowi otrzymasz płaszcz ochronny, jak również całkowite oczyszczenie. Rytuał ten pomaga zapewnić, że nikt nie może cię skrzywdzić energetycznie już nigdy więcej.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Spętanie Milosne

Cena usługi: 500.00 zł

Jest dobrze znany jako rytuał miłosny i może połączyć dwie osoby pod wpływem stabilnych i silnych uczuć w jeden silny związek. Może przywrócić małżeństwa i związki i może wzmocnić uczucia obecnego partnera. „Związek” może mieć miejsce również wtedy, gdy jesteś do kogoś przyciągany, ale on lub ona nie wykazuje zainteresowania tobą. Ten rytuał ma na celu umożliwienie Ci zmiany sytuacji i wejścia w związek z wymarzoną osobą.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Indywidualny

Cena usługi: 600.00 zł

Rytuały przeznaczone do rozwiązywania indywidualnych problemów. Czy masz konkretny problem, który chcesz rozwiązać, np. sprzedać nieruchomość, zajść w ciążę, zdać egzamin, wygrać coś w szczególności, opracować projekt, zdobyć świadectwo dojrzałości, zdać egzamin? A może masz inny cel lub marzenie? Dzięki magii będziesz mógł go zrealizować szybko i skutecznie.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Egipski

Cena usługi: 600.00 zł

Magia egipska może pomóc Ci znaleźć rozwiązanie w trudnych przypadkach. Czy chcesz przywrócić swoje relacje z byłym partnerem? Czy chcesz uratować swoje małżeństwo? Ten rytuał może w tym pomóc. Ten rytuał może sprawić, że twój partner zwróci na ciebie uwagę, zacznie odczuwać silną sympatię, pogłębi uczucia i stanie się bliższy sobie. Stwarza też przestrzeń dla związku opartego na zasadach wierności i wzajemnego szacunku. Rytuały powinny uwidocznić uczucia, które ta osoba będzie odczuwać i z czasem je wzmocnić. Każda osoba, która próbuje cię zranić, może zostać zablokowana. Rytuał ma trwać do końca życia.Czym jest rytuał egipski?

Jest to zaawansowana i starożytna moc magiczna, oparta na rytuałach, które ożywiają pozytywne emocje i chęć realizacji swoich pragnień. Jako doświadczony rytualista, który przez ostatnie 20 lat pracował z wieloma osobami i dla wielu osób, używając najpiękniejszej formy tej nieznanej mocy, białej magii, stwierdziłem, że Rytuał Egipski jest procesem dla trudnych przypadków, w których teoretycznie nic innego nie można zbudować.

Rytuał Egipski powoli wydobywa na powierzchnię uczucia do bliskich i z czasem je wzmacnia. Może spowodować, że strony konfliktu zapomną o sobie nawzajem i stworzyć podwaliny pod relacje damsko-męskie, jak również rodzinne.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Na Rozwój Kariery Zawodowej

Cena usługi: 600.00 zł

Chcesz uzyskać awans, podwyżkę lub znaleźć lepszą pracę? Ten rytuał odtworzy cały potencjał i możliwości, które leżą przed Tobą. Będziesz miał szansę szybko osiągnąć swoje cele i uniknąć przeszkód, które leżą przed Tobą. Możesz przewidzieć dramatyczne zmiany w swoim życiu

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Czarna Magia

Cena usługi: 700.00 zł

o ukierunkowanie określonych energii, aby rozwiązać określony problem lub osiągnąć określony cel. Pierwszym magiem, który zajmował się czarną magią był Nataviel, a ogrom zaklęć czarnej magii był jego autorem. Jako rytualiści do dziś korzystamy z jego osiągnięć. Nataville zmarło tragicznie i od tego czasu ludzie zaczęli bać się czarnej magii. Powiązali jego śmierć z karierą. Moje podejście do tej magii jest następujące. Może być używany w razie potrzeby, ale należy zachować ostrożność i przekazywać problemy zaufanym lub doświadczonym osobom, które wiedzą, co robią. Niedoświadczeni rytualiści czarnej magii mogą poważnie zranić swoich klientów.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Krwi

Cena usługi: 700.00 zł

Rytuał miłosny dla beznadziejnych przypadków, znany z najsilniejszego potencjalnego efektu i długowieczności. Wykonywany przy użyciu własnej krwi. Najpotężniejszy rodzaj magii miłosnej. Ten rytuał może być wykonywany tylko przez osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Jego wykonanie zajmuje 21 dni. Codzienne sesje są energetycznie bardzo wyczerpujące i rytuał ten jest czasochłonny. Uważa się, że moc tego rytuału stale wzrasta i intensyfikuje się z czasem. Rytuał ten ma uczynić dwoje ludzi nierozłącznymi na całe życie, tak że nie mogą być szczęśliwi bez siebie. Rytuał ma na celu rozbudzenie i znaczne wzmocnienie oraz ugruntowanie pragnień, erotyzmu i emocjonalnego przywiązania dwojga ludzi. Rytuał wykonuję na specjalnym ołtarzu w świętym miejscu.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał Wiccański

Cena usługi: 700.00 zł

Jest to bardzo dobry i przydatny rytuał, jeśli chodzi o trwałe połączenie dwóch wyznaczonych osób we wszystkich dziedzinach życia. Jego celem jest wzmocnienie wzajemnych dążeń, pragnienia intymności. Łączy również kwestie emocjonalne. Jeśli chcesz zmienić swój obecny związek na lepsze, magia Wiccańska jest właściwym wyborem. Rytuał ma również na celu poprawę komunikacji i dialogu między partnerami, aby mogli oni przejąć kontrolę.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie

Artykuły napisane przez Eryk Nussen

Horoskop na Marzec
Horoskop na Marzec

Odkryj, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w marcu!

Czytaj dalej