Anna Anastazja

Niedostępna

Telefony:

708-708-910 4.92 PLN brutto/min
Dla zarejestrowanych użytkowników:
Usługi / maile Anna Anastazja oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
runyRuny
prawo-przyciaganiaPrawo przyciągania
numerologiaNumerologia
karty-lenormandKarty lenormand
Niedostępna

Opis:

GODZINY PRACY:

niedziela: 14:00-23:00
poniedziałek: 14:00-22:00
wtorek: 10:00-19:00
środa: 14:00-23:00
czwartek: 10:00-19:00
piątek: 14:00-23:00
sobota: 10:00-19:00


OPIS:
Witam serdecznie

Witam na moim profilu i wszystkim moim klientom, oraz osobom odwiedzającym mój profil, życzę samych pomyślnych wróżb i spełnionych marzeń, tych małych i tych największych

Odkąd pamiętam, fascynował mnie świat nieznany, osnuty mgiełką tajemnicy, daleki, a jednocześnie wszechobecny. Świat, o którym mówiło się szeptem i z wypiekami na twarzy. Mama mówiła, że to po ciotce Julii, której karty i rady niejednego uratowały w czasie okupacji, w tym ją samą. Ale dopiero, gdy, stanęłam na życiowym rozdrożu, sięgnęłam po karty Tarota Marsylskiego. Od razu też, poczułam ich wielką moc i energię przenikającą całe ciało, a moje życie odbiło się, jak w zwierciadle, w 22 Wielkich Arkanach.

Wróżbiarstwo, a w szczególności karty Tarota Marsylskiego, są wyznacznikiem mojej drogi przez życie. Opieram się na ich wiedzy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Dlaczego Tarot Marsylski?- bo jest to najstarsza, jeszcze średniowieczna talia kart, pierwowzór wszystkich, w tym także Ridera Waita, którego chętnie używam dla jego wizualnego odwzorcowania postaci, chociaż pewnie jako nieliczna odczytuję jego oznaczenia według zasad Tarota Marsylskiego. Kilkanaście lat doświadczeń i wielokroć potwierdzana trafność odczytu wymowy kart, utwierdzają mnie o właściwej ich interpretacji.

Od kilkunastu lat rozwiązuję ludzkie problemy z różnych sfer życia, posługując się kartami Tarota, Runami, Numerologią i Chiromancją. Odpowiadałam na listy czytelników Wróżki, wcześniej przez wiele lat pracowałam na linii ezoterycznej, brałam udział w programach i nagraniach dla stacji tv.

Nieważne kim jesteś i z czym przychodzisz, ważne, że karty wskażą Ci, jaką wybrać drogę by zmienić siebie i swoje życie na lepsze. Robię, to co kocham i cieszę się, że mam predyspozycje aby skutecznie pomagać innym. Zadzwoń, przekonasz się, jak wiele mogą pomóc karty w rozwiązywaniu problemów. Nie ma takiej sytuacji, dla której nie znalazłyby trafnego rozwiązania. Ich wartości są uniwersalne, ponadczasowe. Zaufaj moim kartom.

Polecam Państwu usługę email

Usługi oferowane przez doradcę: Anna Anastazja

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.
Usługa mailowa

Cena usługi: 50.00 zł

Stan zdrowia obecny, także na przyszłość. Jeśli są Państwo w trakcie leczenia, otrzymają odpowiedź, czy jest ono prawidłowe.jeżeli nie, czy konieczna jest konsultacja lekarska. Czy nie popełniono błędu w przypadku leczenia lekarskiego.
Lekarze często korzystają z moich porad.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Usługa mailowa

Cena usługi: 60.00 zł

Rozkład ogólny na nadchodzący tydzień. To bardzo interesująca opcja. Można pewnym zdarzeniom, dzięki takiemu rozkładowi, zapobiec.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Usługa mailowa

Cena usługi: 150.00 zł

Proszę o zadanie kilku ważnych dla Państwa, pytań. Max. ilość pytań - 5.Jeśli pytanie było zadane wcześniej, /u innego Doradcy/, wyczytam to z kart i znajdę właściwą metodę, by pomóc. Pytania mogą dotyczyć każdej ważnej dla Państwa sfery życia.
Proszę o podanie imienia/imion a także informacji o pełnoletności. Jeśli będzie potrzebna data urodzenia, poproszę Państwa, wysyłając informację. Wiek widzę w kartach.
Zapraszam Państwa do skorzystania z moich predyspozycji oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia:)

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie