Artykuły:
Horoskop na marzec 2023
Horoskop na marzec 2023

Horoskop dla wibracji numerologicznych na marzec.

Czytaj dalej
Wahadełko-magiczny przyrząd
Wahadełko-magiczny przyrząd

Diagramy diagnostyczne

Czytaj dalej
2023 - Rok Królika
2023 - Rok Królika

Patronem żywioł wody.

Czytaj dalej
Kategorie:

Tarot i wróżby

Tarot i wróżby

Wiele osób korzystających z usług wróżek chce dowiedzieć się więcej na temat swojej przyszłości. Tego, kiedy poznają swoją miłość, jakie będą mieli życie i czy uda im się zdobyć fortunę. Ale to nie wszystko o co pytają podczas rozmowy telefonicznej, w SMS-ach czy online — równie częstym tematem jest także ich zdrowie. A jak wiadomo, karty Tarota potrafią pokazać przyszłość w praktycznie każdym aspekcie życia. Czego możesz dowiedzieć się od wróżki na telefon, pisząc SMS-a lub kontaktując się z nią online? O tym wszystkim przeczytasz w naszym artykule, do którego serdecznie Cię zapraszamy!

Po pierwsze musisz wiedzieć, że informacje na temat Twojego zdrowia aktualnie oraz w przyszłości możesz otrzymać kilkoma drogami. Może to być wysłana wróżba SMS,  a także wróżenie online. Niezależnie od metody, którą wybierzesz, karty Tarota zostaną dla Ciebie ułożone, a Ty otrzymasz więcej szczegółów na temat swojego zdrowia.
Czego możesz dowiedzieć się u wróżki? 
Każda z kart odpowiada innej sferze naszego ciała, dlatego odpowiednio ułożone i interpretowane karty Tarota mogą pozwolić Ci się dowiedzieć czy zapisane Ci jest urodzić dziecko, czy będziesz cierpieć na choroby serca, czy spotka Cię jakiś wypadek wymagający natychmiastowej operacji, a może przejdziesz załamanie nerwowe. Przykładową kartą jest Kapłanka. Kapłanka symbolizuje osobę nadwrażliwą, dobrą nadopiekuńczą, matkę. Popada często w melancholię i tworzy własne, subiektywne i często negatywne wizje. To zapowiedź depresji. Inną ważną kartą jest Cesarzowa, która powie więcej na temat witalności kobiety, ale także możliwości problemów skórnych czy zajściem w ciążę. Najbardziej nielubianą kartą klientów jest oczywiście Śmierć. Niewiele osób jednak wie, że nie musi ona oznaczać zbliżającego się schyłku życia — jest także symbolem rekonwalescencji, problemów z układem kostnym czy poważnej choroby. Symbolizuje zmiany jakie zachodzą w organiźmie. 
Poza informacjami dotyczącymi poszczególnych sfer Twojego życia wróżba online, na telefon lub wróżba SMS z Kart Tarota może pozwolić poznać także Twój horoskop dzienny, tygodniowy, a nawet miesięczny. Dzięki niemu będziesz miał świadomość tego, jak może potoczyć się Twoje życie osobiste i zawodowe w tym czasie, a także wiedzieć, kogo i czego unikać oraz jak przygotować się do ewentualnych trudności.

Autorka: Anna Anastazja *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.