Artykuły:
Pełnia Księżyca w znaku Barana
Pełnia Księżyca w znaku Barana

Pełnia Księżyca w znaku Barana.

Czytaj dalej
Co mówią nasze dłonie?
Co mówią nasze dłonie?

Pokaż mi swoją dłoń ,a powiem Ci kim jesteś…

Czytaj dalej
Horoskop na wrzesień 2023
Horoskop na wrzesień 2023

Horoskop na wrzesień dla wibracji numerologicznych

Czytaj dalej
Kategorie:

Tarot i wróżby

Tarot i wróżby

Wiele osób korzystających z usług wróżek chce dowiedzieć się więcej na temat swojej przyszłości. Tego, kiedy poznają swoją miłość, jakie będą mieli życie i czy uda im się zdobyć fortunę. Ale to nie wszystko o co pytają podczas rozmowy telefonicznej, w SMS-ach czy online — równie częstym tematem jest także ich zdrowie. A jak wiadomo, karty Tarota potrafią pokazać przyszłość w praktycznie każdym aspekcie życia. Czego możesz dowiedzieć się od wróżki na telefon, pisząc SMS-a lub kontaktując się z nią online? O tym wszystkim przeczytasz w naszym artykule, do którego serdecznie Cię zapraszamy!

Po pierwsze musisz wiedzieć, że informacje na temat Twojego zdrowia aktualnie oraz w przyszłości możesz otrzymać kilkoma drogami. Może to być wysłana wróżba SMS,  a także wróżenie online. Niezależnie od metody, którą wybierzesz, karty Tarota zostaną dla Ciebie ułożone, a Ty otrzymasz więcej szczegółów na temat swojego zdrowia.
Czego możesz dowiedzieć się u wróżki? 
Każda z kart odpowiada innej sferze naszego ciała, dlatego odpowiednio ułożone i interpretowane karty Tarota mogą pozwolić Ci się dowiedzieć czy zapisane Ci jest urodzić dziecko, czy będziesz cierpieć na choroby serca, czy spotka Cię jakiś wypadek wymagający natychmiastowej operacji, a może przejdziesz załamanie nerwowe. Przykładową kartą jest Kapłanka. Kapłanka symbolizuje osobę nadwrażliwą, dobrą nadopiekuńczą, matkę. Popada często w melancholię i tworzy własne, subiektywne i często negatywne wizje. To zapowiedź depresji. Inną ważną kartą jest Cesarzowa, która powie więcej na temat witalności kobiety, ale także możliwości problemów skórnych czy zajściem w ciążę. Najbardziej nielubianą kartą klientów jest oczywiście Śmierć. Niewiele osób jednak wie, że nie musi ona oznaczać zbliżającego się schyłku życia — jest także symbolem rekonwalescencji, problemów z układem kostnym czy poważnej choroby. Symbolizuje zmiany jakie zachodzą w organiźmie. 
Poza informacjami dotyczącymi poszczególnych sfer Twojego życia wróżba online, na telefon lub wróżba SMS z Kart Tarota może pozwolić poznać także Twój horoskop dzienny, tygodniowy, a nawet miesięczny. Dzięki niemu będziesz miał świadomość tego, jak może potoczyć się Twoje życie osobiste i zawodowe w tym czasie, a także wiedzieć, kogo i czego unikać oraz jak przygotować się do ewentualnych trudności.

Autorka: Anna Anastazja *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.