Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Wróżby na telefon

Wróżby na telefon
Różne sytuacje życiowe nie pozwalają niektórym nawet na wyjście z domu do sklepu czy na spacer. Dlatego też nie można się dziwić, że wielu usługodawców wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych grup docelowych, oferując możliwość zakupów internetowo. Takie rozwiązanie dotyczy również i nas, czyli wróżek! Z powodzeniem możesz skorzystać z naszych usług nie ruszając się nawet z własnego łóżka. Oczywiście to rozwiązanie przeznaczone także i dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na dojazdy lub po prostu... się wstydzą. Anonimowość to dla wielu osób niezwykle ważny aspekt, dlatego też nie można się dziwić, że internetowe układanie Kart Tarota cieszy się taką popularnością.
Wróżby online z każdego miejsca na świecie.
Nie ma najmniejszego znaczenia, gdzie się znajdujesz. Nie ma najmniejszego znaczenia, która jest godzina w Twojej strefie czasowej. Wystarczy, że chcesz poznać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie! Pamiętaj jednak, aby wypowiedź była jasna i klarowna i jak najprostsza. Dzięki temu łatwiej będzie wyczytać z Kart Tarota, co dokładnie może się wydarzyć. Musisz wziąć również poprawkę na to, że tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, czy przepowiednia się sprawdzi. To Ty zarządzasz życiem i podejmowane decyzje mogą doprowadzić Cię w różne miejsca – czy te zakładane i wymarzone, czy niechciane.
Jak zamówić wróżbę online?
Jeśli interesuje Cię właśnie taka forma uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie, to skontaktuj się ze mną! Najprościej- zadzwoń na numer premium lub przedpłacony ( wówczas konieczna jest rejestracja i doładowanie konta wybraną przez siebie kwotą- zachęcam do skorzystania z promocji - od czwartku do niedzieli - wówczas na przedpłaconych numerach  możesz rozmawiać taniej). Możesz również skorzystać z wróżby SMS. W wiadomości prześlij nie więcej niż 5 pytań, które będą konkretne. Oprócz tego niezbędna będzie data urodzenia Twoja i osób powiązanych z zadanymi pytaniami. Warto także podać imiona. Cała wiadomość powinna być jak najmniej rozbudowana. Jednak nie zdziw się, jeśli na przekazanie odpowiedzi będzie potrzebne więcej czasu niż zwykle. Czym innym są wróżby online, a czym innym standardowe przepowiadanie przyszłości.
Skorzystaj z usług wróżki online i przekonaj się, co może na Ciebie czekać! Kto wie, może uda Ci się dostać awans, wygrać na loterii lub poznać miłość Twojego życia? Sprawdź już teraz!

Autorka: Anna Anastazja *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.