Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Wróżby SMS

Wróżby SMS
Trudne sytuacje życiowe powodują, że zaczynamy szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania związane z aktualną sytuacją. Czy zdam egzamin? Czy uda nam się porozumieć z mężem? Kiedy uda mi się znaleźć w końcu pracę? To tylko przykładowe sprawy, jakie zaprzątają nam głowę. Nie jesteśmy sami w stanie określić, jak skończy się dana sprawa. Jest jednak rozwiązanie, które może wskazać nam rozwiązania. Jest to zgłoszenie się do wróżki. Nie zawsze mamy możliwość, aby wybrać się na wizytę stacjonarną z racji braku wolnych terminów u wybranej osoby czy też zbyt dużej odległości. W takich sytuacjach dobrze jest skorzystać z wróżby na telefon. Można się jednak zastanawiać, czy są one wtedy prawdziwe? Odpowiemy na to pytanie w artykule!
Czy wróżba na telefon jest wiarygodna?
Mogłoby się wydawać, że skoro nie widzimy się twarzą w twarz z wróżką, to może nas ona oszukać i wcale nie postawić tarota. To jednak nieprawda. Każdorazowe zapytanie, czy to telefoniczne, czy to przez SMS wiąże się z tym, że przed każdą odpowiedzią układane są karty, stosuje się wahadełko czy też inne metody, które pozwolą uzyskać wskazówkę dla osoby pytającej. Pamiętajmy też, że uzyskana odpowiedź nie jest pewnym znakiem, a jedynie możliwością, do której to własnymi krokami możemy dotrzeć, obierając odpowiednią ścieżkę.
Warto także pamiętać o niezwykle ważnej rzeczy. Decydując się na skorzystanie z usług wróżki na telefon, należy w sposób jednoznaczny i krótki zadać pytanie. Wszystko dlatego, że wiadomość SMS ma ograniczoną liczbę znaków, przez co zbyt długie zapytanie, może wiązać się z równie długą odpowiedzią, która z pewnością nie zmieści się w jednej wiadomości.
Co więcej, w każdym SMS-ie powinny znajdować się także informacje w postaci imienia oraz daty urodzenia. Pozwolą one naprowadzić wróżkę na odpowiednią ścieżkę w trakcie stawiania tarota czy też przy wykorzystywaniu innych metod. Sami możecie sprawdzić, czy faktycznie będą to prawdziwe przepowiednie na telefon lub SMS, próbując skorzystać z usług odpowiedniej wróżki.

Autorka: Anna Anastazja *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.