Artykuły:
Tarot i wróżby
Tarot i wróżby

Co karty Tarota mówią o zdrowiu?

Czytaj dalej
Dzień wróżb i magii
Dzień wróżb i magii

Poznasz cel święta Andrzejkowego, jak świętowali go poprzednicy oraz jaki cel miał przynieść dzień św. Andrzeja.

Czytaj dalej
Zaćmienie księżyca
Zaćmienie księżyca

Ten artykuł przybliży Państwu działanie zaćmienia księżyca, a najbliższe będzie miało miejsce 08.11.2022

Czytaj dalej
Kategorie:

Wróżby online.

Wróżby online.
Wielu z nas dałoby wiele za to, żeby mieć obok siebie kogoś, kto, wypowiadając życzenia lub marzenia, spowoduje, że wszystkie się spełnią. Jest to niestety tylko utopia. Choć z pewnością najbliżsi chcieliby nam dać wszystko to, co najlepsze, nie zawsze jest to możliwe. Podobnie jest w przypadku wróżek i ich przepowiedni. Często słuchając o dobrych rzeczach, które mają nastąpić, oczekujemy, że faktycznie będzie dokładnie tak, jak powiedział nasz doradca. Jednak niestety nikt nie jest w stanie dać nam gwarancji, że wszystko się spełni. A szkoda!
Przepowiednie to tylko możliwości
Idąc do wróżki, trzeba wziąć poprawkę na to, że nie wszystko, co usłyszymy faktycznie będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. W końcu kupując zdrapkę również nikt nie daje nam gwarancji na wygraną, nawet tą najmniejszą! Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę z tego, że to od nas samych zależy to, jak potoczy się nasze życie. To my jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie wybory, ponieważ posiadamy wolną wolę. Sami podejmujemy decyzje, czy dzisiaj przejdziemy po lewej, czy po prawej stronie chodnika. Czasem taka decyzja potrafi ocalić życie, bo przecież nigdy nie wiemy, czy kierowcy nie upadnie telefon na fotel lub czy będzie jechał pod wpływem alkoholu. W tego typu sytuacjach możemy także mówić o szeroko pojmowanej opatrzności, która czuwa nad każdym z nas w taki sposób, jaki tylko chcemy. Stąd też trudno oczekiwać, aby dostać od wróżki gwarancję tego, że za pięć lat poznasz milionera lub milionerkę, zakochasz się i raz będziecie żyli w ciepłych krajach. To Twoje wybory będą determinowały późniejsze konsekwencje. Jednak niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy akurat podjęte przez Ciebie decyzje, faktycznie doprowadzą Cię do zakładanego miejsca.
Założenia i możliwości, ale nie gwarancja!
W związku z tym pamiętaj, aby wróżkę traktować jako doradcę, który powie Ci o możliwościach, jakie gdzieś czekają i istnieje prawdopodobieństwo, że kiedyś je osiągniesz. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że to faktycznie się wydarzy. Oczywiście nie poddawaj się od razu. Staraj się dążyć do celu, a kto wie? Może uda Ci się spotkać z założeniem stawianym przez wróżkę!


Autorka: Anna Anastazja *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.