Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Sen o miłości - co oznacza?

Sen o miłości - co oznacza?
           Czasem zdarza się nam, że śnimy o miłości i zupełnie nie rozumiemy tego snu. Czasem w  tym śnie przyśni się nam ktoś z przeszłości, czasem ktoś, kogo nie znamy, a czasem ktoś, kogo znamy, ale nic nas z  tą osobą nie łączy. Gdy są to sny erotyczne połączone z miłością często czujemy zażenowanie bądź zastanawiamy się, co mógłby by dla nas oznaczać ten sen. 

Często sny   o miłości interpretujemy dosłownie. Gdy śnimy o romansie z kolegą z pracy, myślimy, że tak się stanie, bądź on tego chce. Niestety, nasz sny  są bardziej  skomplikowane, niż nam się wydaje. 

Czy sny  o miłości niosą jakiś przekaz? Tak są zapowiedzią zmianą, jakie mogą się zdarzyć w naszym życiu. 

 

Co oznacza gdy ŚNIMY O MIŁOŚCI – ale nie znamy szczegółów tego snu.  Śni nam się miłość, ale nie   pamiętamy dokładnie snu. Klienci często dzwonią i mówią wtedy,  śniłam o miłości, czy ona mnie spotka? Nie, sen o miłości samej w sobie często mówi o tym, że  musimy zwrócić większą uwagę na te sferę życia. Być może zaniedbujemy partnera,   być może zauroczyliśmy się kimś, ale sami przed sobą nie chcemy się do tego przyznać. Być może właśnie mamy nową znajomość,  i sen przestrzega nas przed tym, że stajemy się zbyt łatwowierni.

Co dokładnie oznacza taki sen ,  podpowie nam  Tarot swoim rozkładem, który odpowie na pytania : Z jakim wydarzeniem jest związany nasz sen, co stanowi temat snu, jakie jest jego przesłanie, i jak należy to przesłanie rozumieć.

Sen o samej miłości mówi o tym, że  z naszym stanem emocjonalnym, bądź samymi relacjami jest coś nie tak. I to jest sen ostrzeżenie. 

 

Co  oznaczają nasze inne sny o miłości: 

 JEŚLI WE ŚNIE WIDZISZ  STRATĘ PARTNERA: to   twój  sen sugeruje ci, że w twoim związku  już nie jest tak  jak dawniej. Twoja podświadomość przekazuje ci, że wasz związek zaczyna kuleć, że emocje między wami mogą nie być najlepsze i chociaż nawet możesz mieć wrażenie, że wszystko działa bez zarzutu to sen może być sugestiom, iż Twój partner nie czuje się szczęśliwy w tym związku i nie odczuwa już takich więzi z twoją osobą jak kiedyś.  Sen o utracie partnera mówi nam o tym, że weszliśmy w jakiś etap rutyny miłosnej i czas zakończyć te drogę. To czas  by ożywić związek na nowo,  bo  trwanie w dotychczasowej drodze przyszłościowo może się dla nas źle skończyć.

GDY WE ŚNIE SPOTYKASZ DAWNĄ MIŁOŚCIĄ: Wiele klientów właśnie na ten zwraca swoją uwagę i zupełnie nie rozumie o co w nim chodzi. W tym śnie podświadomie po raz kolejny przeżywamy jakieś rozstanie. Być może ten sen pobudzi uśpione dawno emocje, może jakiś tęsknoty a może nawet po tym śnie będzie nam się wydawało, że u byłego partnera nadal drzemią  jakieś uczucia.  Niestety przekazem snu nie jest to,  że była miłość pojawi się w naszym życiu raczej sugeruje on,  że nastąpiło rozstanie ponieważ jedna ze stron przestała kochać i już ta miłość nie wróci. Nadszedł więc czas przewartościowania, a nawet przemeblowania swojego życia uczuciowego. Być może docenienia partnera z którym się jest obecnie. Być może otworzenia się na nowe uczucia, a być może nawet pogodzenia się z tym faktem, że tamte drzwi przeszłości zostały już zamknięte bezpowrotnie. 

GDY ŚNISZ, ŻE WYZNAJESZ KOMUŚ MIŁOŚĆ: taki sen, to sygnał, że masz problemy z odczuciem własnych emocji. Być może nie jesteś pewny swoich uczuć do osoby z którą jesteś, lub którą właśnie poznałeś,  bądź ukrywasz swoje uczucia bojąc się odrzucenia. 

JEŚLI WE ŚNIE DOŚWIADCZASZ MIŁOSNEJ STANGACJI  I WYPALENIA, to znak, że musisz zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera i na wasze relacje. Jak one wyglądają, czego w nich brak, co odeszło, co trzeba ożywić, co was jeszcze łączy, a czego już nie da się przywrócić. 

Czasem taki sen, to sugestia goryczy i cierpienia.  I to dobry znak, by być może zamknąć już  bezpowrotnie  drzwi przeszłości i zmienić przyszłość.

Jeśli chcesz    znać odpowiedź  na pytanie co niosą twoje sny,  zapraszam do telefonu lub smsa, bądź analizy mailowej.

Wróżka Anna Bell 

Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.