Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Horoskop ogólny na marzec

Horoskop ogólny na marzec
BARAN Miesiąc marzec może być dla ciebie trudny, bo plotki mocno popsują twoje relacje. Wolne Barany będą negatywnie nastawione do miłości, a każdy potencjalny adorator zacznie je irytować. 

W sprawach zawodowych podejdziesz z niechęcią do nadmiaru obowiązków. W finansach unikaj zaciągania kredytów. 

Karta miesiąca AS BUŁAW - nie przegap interesujących możliwości. 

 

BYK Aura tego miesiąca zachęci cię do otwierania się na potrzeby partnera i odpuszczania mu drobnych potknięć. Wolne Byki poczują większy optymizm, bo ktoś interesujący zacznie o nich intensywnie zabiegać. 

W sprawach zawodowych uaktywnij swoje pole działania. Pod koniec miesiąca dobre wydarzenia, zwyciężysz w rywalizacji bądź sporze. 

Karta miesiąca TRÓJKA MIECZY – jasno określaj swoje stanowisko. 

 

BLIŹNIĘTA Aura tego miesiąca sprzyjać będzie sprawom uczuciowym. To dobry czas, żeby rozstrzygnąć bądź o czymś zadecydować. Wolne Bliźnięta mogą liczyć na rozkwitające życie towarzyskie.

Sprawy zawodowe tego miesiąca będę układały się pomyślnie, ale trzeba będzie uporać się z zaległymi problemami.

Karta miesiąca MOC – wykorzystuj sprzyjające okoliczności. 

 

RAK W tym miesiącu będziesz w dobrej formie. Zajęte Raki będę skupione na odbudowaniu swojej relacji. Postaraj się jednak nie pouczać partnera jak organizować romantyczne randki. Wolne zaś poznają kogoś, przy kim poczują się ważne.

 W sprawach zawodowych zmobilizuj się do działania. Zadbaj jednak o dobrą współpracę.

Karta miesiąca SIÓDEMKA MIECZY – zgłębiaj wiedzę tajemną. 


 LEW W tym miesiącu wydarzy się wiele dobrego. Zajęte Lwy będą starały się naprawić nadszarpnięty związek. Wolne zaś w towarzystwie poznają kogoś, kto zauroczy je na dłużej. 

W sprawach zawodowych czas sprzyjał będzie zdobywaniu ważnych informacji, które pomogą ci w rozwoju. Dodatkowe pieniądze na koncie ucieszą twoją osobę.

Karta miesiąca GIERMEK BUŁAW – nie unikaj spotkań z ludźmi!

 

PANNA Miesiąc marzec przyniesie poprawę nastroju. Zajęte Panny będą starały się więcej rozmawiać z partnerem wyjaśniając drobne niedogodności między nimi. Wolne zaś zaczną intensywnie poszukiwać miłości. 

Sprawy zawodowe tego miesiąca będą sprzyjały publicznym wystąpieniom. W finansach uporasz się z problemami.

Karta miesiąca GWIAZDA – wykorzystuj swoje talenty twórcze. 

 

WAGA Przed tobą empatyczny miesiąc. Zajęte Wagi staną się bardziej uwodzicielskie i zadbają o potrzeby partnera nie ograniczając przy tym jego wolności. Wolne zaś poznają ciekawą osobę w towarzystwie znajomych. 

W sprawach zawodowych, jeśli będziesz dbać o odpoczynek, to będziesz mieć otwarty umysł i osiągniesz więcej niż sobie zaplanujesz.

Karta miesiąca TRÓJKA DENARÓW – bądź otwarty na nowe znajomości.

 

SKORPION Już od samego początku miesiąca podejmiesz ryzyko ratowania własnej relacji, która od jakiegoś czasu zaczyna się psuć. Wolne Skropiony będą niezdecydowane, same nie wiedząc kogo poszukują w miłości. 

Sprawy zawodowe tego miesiąca sprzyjać będą korzystaniu rad z bardziej doświadczonych. W finansach wystrzegaj się nadmiernego wydawania.

Karta miesiąca SŁOŃCE – produktywnie spędzaj czas!  


 STRZELEC Czeka cię sympatyczny miesiąc. Zajęte Strzelce rozwiążą swoje problemy i zaczną więcej czasu spędzać w towarzystwie partnera. Wolne zaś będą skore do flirtów i zabaw. 

W sprawach zawodowych otworzysz się na nowe pomysły, przez co nie będzie ci się nudzić w pracy. W finansach bądź jeszcze bardziej oszczędniejszy.

Karta miesiąca CZWÓRKA KIELICHÓW – nie podawaj się rutynie! 


 KOZIOROŻEC W miesiącu marcu staniesz się bardziej wyrozumiały niż zwykłe. Zajęte Koziorożce przestaną robić afery z byle powodu. Wolne zaś raczej będą odpoczywać od poszukiwania miłości. 

Sprawy zawodowe tego miesiąca sprzyjać będą współpracy. Nie rób jednak dla kogoś drobnych przysług, jeśli ktoś nie odwdzięcza się tym samym!

Karta miesiąca TRANSFORMACJA- zrób porządki w szerszym tego słowa znaczeniu. 

 

WODNIK Początek miesiąca przyniesie optymistyczne chwile. Zajęte Wodniki będą lepiej się czuły w towarzystwie ukochanej osoby i zaczną omawiać wspólne plany. Wolne zaś będą miały kilka szans na nowe ciekawe znajomości. 

Sprawy zawodowe tego miesiąca wymagać będą zrobienia tego, co jest naprawdę ważne. Unikaj błędów finansowych!

Karta miesiąca WIEŻA – umacniaj swoją pozycję! 

 

RYBY Początek miesiąca nie będzie ciebie łatwy. Konflikty, które pojawią się w związku będą miały podłoże w przeszłości i trudno będzie je rozwiązać. Od połowy miesiąca atmosfera nieco się uspokoi, nadal jednak będzie nerwowo. Wolne Ryby popatrzą na sprawy miłosne z większym optymizmem.

Sprawy zawodowe ułożą się na swoją korzyść, bo poznasz sekrety konkurencji.

Karta miesiąca RYCERZ KIELICHÓW – nie bój się trudności! 

 
Jeśli masz problem lub pytanie zapraszam do kontaktu wróżka Anna Bell 

Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.