Artykuły:
Horoskop na Marzec
Horoskop na Marzec

Odkryj, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w marcu!

Czytaj dalej
Wampiry energetyczne.
Wampiry energetyczne.

Kradzież energii w Świecie Współczesnym, czyli wampiry energetyczne.

Czytaj dalej
Anielskie liczby
Anielskie liczby

Wiadomości ukryte w sekwencji cyfr

Czytaj dalej
Kategorie:

Znaki zodiaku.

Znaki zodiaku.
Co mówią znaki zodiaku, kto lubi dawać, a kto lubi brać. 
🌟Baran daje szczodrze i spontanicznie,nie licząc na wzajemność.Widzi daną rzecz i już od razu wie dla kogo pasowałaby idealnie. 
✨Byk uwielbia dostawać prezenty,a im bardziej droższy podarek dla niego tym lepiej. On nie ma problemu z zasadą wzajemności, wychodzi z założenia, że skoro ofiarodawcę stać i chce prezent taki wręczyć to już jego sprawa. Sam nie jest szybki do sprawiania prezentów ,bowiem lubi zaciskać pasa i sam ostatni sięga do kieszeni. 
🌟 Bliźnięta aby sprawić komuś przyjemność mogą nawet wydać całą wypłatę nie martwiąc się czy im wystarczy do końca miesiąca. Jeśli nie mają pieniędzy to są  w stanie zrobić coś samemu. Nie mają problemu też i z braniem,to nie musi być coś drogiego ,ważne żeby było z serca i dla serca. 
✨Rak to z natury dawca.Sam nie będzie miał,byle tylko dać swojej rodzinie.Zadowolenie , uśmiech , radość w oczach tych,których kocha to dla niego najważniejsza nagroda. 
🌟Lew ma szeroki gest. Nie potrzebuje szczególnej okazji by obdarować kogoś . Długo szuka swoich podarków bo te nie mogą być przecież banalne. W zamian lubi usłyszeć pod swoim adresem pochwały,wyrazy wdzięczności. 
✨Panna jest oszczędna, zakupi chętnie prezent, ale musi przekalkulować aby nie udać zbyt wiele.Sama wzbrania się przed otrzymywaniem prezentów , tłumacząc że to zbędny wydatek. 
🌟Waga kocha dostawać prezenty i dokładnie umie je oszacować. A przy tym wie komu należy powiedzieć zwykle dziękuję a  komu można rzucić się na szyję. Przywiazuje wagę do wzajemności i starannie wyszukuje prezent dokładnie w cenie tego co otrzymała. 
✨Skorpion to dawca...ale z pozoru.Rozdaje prezenty by obdarowani mogli się zrewanżować. I o to chodzi Skorpionowi, osoby kierowane wdzięcznością i potrzeba odwzajemnienia, zrobią coś dla niego. 
🌟 Strzelec to dawca i biorca.Rownie wielką radość sprawia mu obdarowywanie co otrzymywanie .Podchodzi do tego na luzie,jest bezinteresowny. 
✨ Koziorożec lubi brać dużo, a w zamian daje niewiele.Wie dobrze co ile kosztowalo. Bywa, że daje prezenty, aby zaspokoić swoje ambicje, czy też wkupić się w czyjeś łaski. 
🌟Wodnik rzadko pamięta o okazji, daje prezenty kiedy ma taki kaprys. Wybierając je kieruje się sobie tylko znaną logiką, sam lubi otrzymywać podarki, ale gdy te nie przypadną mu do gustu to powie o tym głośno. 
✨Ryby uwielbiają spełniać marzenia bliskich. Ich prezenty są zawsze przemyślane i od serca.
Mają jednak problem z braniem, uważają, że nie zasługują na tyle dobroci.

Autorka: Dagmara M. Sykut *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.