Artykuły:
Horoskop na Marzec
Horoskop na Marzec

Odkryj, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w marcu!

Czytaj dalej
Wampiry energetyczne.
Wampiry energetyczne.

Kradzież energii w Świecie Współczesnym, czyli wampiry energetyczne.

Czytaj dalej
Anielskie liczby
Anielskie liczby

Wiadomości ukryte w sekwencji cyfr

Czytaj dalej
Kategorie:

HOROSKOP NA KONIEC ROKU

HOROSKOP NA KONIEC ROKU
BARAN 

Grudniowa aura zachęci cię do rozprawienia się z przeszłością. Czekają cię trudne rozmowy którym będziesz musiał podołać, ale też być może nawiążesz jakieś kontakty z osobami z przeszłości i w tych relacjach z przeszłości trzeba sporo po wyjaśniać.

W sprawach finansowych nie będziesz zadowolony, bo wydatki na Święta i Nowy Rok mocno nadszarpnęły twój budżet.

Początek nowego roku zachęci cię do tworzenia zupełnie nowych planów zawodowych.

BYK 

Czeka cię miły czas. Właściwie możesz liczyć na spokój emocjonalny i dostaniesz to czego tak naprawdę pragnąłeś świętego spokoju. Jednak po  kilku dniach ta sytuacja zacznie ci przeszkadzać i zaczniesz się zastanawiać, czy warto tak odgradzać się od innych, czy może lepiej wyjść naprzeciw.

Pieniądze przyniosą ci poczucie bezpieczeństwa, ale nie emocjonalne i czas zacząć o tym myśleć, czy twoje skąpstwo nie zepsuło pewnej fajnej znajomości.

Początek nowego roku przyniesie płodny okres zawodowy i właściwie poczucie satysfakcji, z tego co się robi.


BLIŹNIĘTA 

W nadchodzącym okresie wszędzie będziecie pełno. Właściwie to nie wiesz, czy wolisz spędzić święta z rodziną, czy może gdzieś na wyjezdnym. Zaczniesz się mocno zastanawiać czy nie złapać jakieś oferty last - minute. Samotne Bliźnięta będą bardzo otwarte na nowe znajomości.

Pieniądze będą większe niż się spodziewałeś i to przyniesie ci prawdziwe zadowolenie bo możesz wydać więcej na przyjemności.

Wraz z Nowym Rokiem podejmiesz się nowych wyzwań zawodowych.


RAK 

Wiele radosnych chwil przed tobą, ale też możesz odczuć zagubienie, bo jakieś emocjonalne sytuacje zaczną cię przerastać. Niewykluczone, że boisz się okazać swoje prawdziwe uczucia i zgrywasz twardziela.

Finansowe sytuacje pokazują, że twoje wewnętrzne obawy o przyszłość finansową są zupełnie bezpodstawne, bo na twoim koncie będzie całkiem sporo pieniędzy.

Z nowym rokiem będziesz chciała się wybić w pracy, ale to wcale nie będzie takie łatwe by stało się to szybko.


LEW 

Weź pod uwagę, że są święta i przestań poszukiwać prawdy, która według ciebie jest zupełnie inna niż rzeczywistość. Uważasz, że twoja intuicja cię nie myli, a może to Ty naginasz rzeczywistość do swoich potrzeb. Dobrze się nad tym zastanów. A na razie odpuść wszelkie insynuacje i dobrze baw się w otoczeniu bliskich i tych mniej znajomych.

Pieniędzy ci nie zabraknie, ale wraz z Nowym Rokiem na razie wycofasz się z morderczego wyścigu szczurów, bo musisz sobie dobrze rozplanować cały przyszły rok.

PANNA 

Nuda, nuda, nuda. Niestety sama tego chciałaś droga Panno i wycofałaś się z wszelkich imprez rodzinnych, a teraz możesz narzekać, że podjęłaś błędne decyzje. Nic straconego weź za telefon i zaproś gości do siebie. 

W finansach spoko za dużo nie wydasz, jak zawsze dbasz, aby dobrze zarządzać budżetem.

Z początkiem Nowego Roku będziesz zadowolona z sytuacji zawodowej, bo nastąpi pomyślny obrót spraw na których ci zależało.


WAGA 

Czeka cię intensywny czas. Okoliczności będą ci sprzyjać, ludzie będą cię lubić czy też chętnie będziesz rozmawiać z innymi, ale w miłości pilnuj, by pod wpływem jakiegoś impulsu czy wybuchu nie zerwać z kimś na kim ci zależy, bo potem będzie ciężko odwrócić sytuację.

W pracy pojawią się drobne opóźnienia wynikające właściwie z tego, że jest Nowy Rok ale o finanse nie będziesz musiała się martwić.


SKORPION 

Siła emocji nadchodzącego czasu będzie tak silna, że tobie samemu trudno będzie z tym wszystkim sobie poradzić. Możesz czepiać się partnera bez powodu, albo z powodu własnych humorów odrzucić ciekawie zapowiadającą się znajomość.

Z kasą problemu nie będzie, mimo że sporo wydasz na Święta i Nowy Rok to jeszcze i tak dużo ci zostanie w portfelu, a poza tym masz sporo oszczędności więc nie musisz się o nic martwić.

Dobrą wiadomością jest to, że z początkiem roku możesz podpisać jakiś lukratywny kontrakt.


 STRZELEC

Czas upłynie ci w sumie leniwie i przyjemnie. Będziesz musiała jednak zmienić nieco swoje zachowanie, żeby twoja relacja była bardziej równomierna. Strzelce oczekujące na zaręczyny mogą oczekiwać przyjemnych niespodzianek, a te szukające miłości w towarzystwie mają szanse zauroczyć się nowo poznaną osobą.

W pracy z Nowym Rokiem najdzie cię ochota, żeby dokonać pewnych zmian na tym polu, ale dobra wiadomość jest taka, że nikt cię nie goni w tym kierunku.

W finansach lżej na koncie, bo na przyjemności końca roku pozbyłeś się nadmiaru pieniędzy.


 KOZIOROŻEC 

W nadchodzącym okresie możesz zachowywać się niestabilnie, bo raz będziesz miał na coś ochotę, innym razem nie będziesz miał na coś ochoty. Wprawdzie twoje potrzeby są ważne, ale mogą być powodem frustracji innych. Końcówka roku niesie szanse przeżycia fantastycznej przygody, która może mieć ciąg dalszy, tak więc nie odmawiaj udziału w zabawie.

W sprawach zawodowych wraz z nowym rokiem możesz mieć poczucie, że jesteś uwiązany w pracy, której nie znosisz i może coś by tutaj zmienić, ale jeszcze nie wiesz kiedy co i jak.

Pieniądze dobre i nie ma na co narzekać, chociaż Tobie zawsze może być za mało.


WODNIK 

Święta, święta i po świętach. Czas upłynie szybko, że nawet nie zauważysz, kiedy zbliży się końcówka roku, no i tu właściwie pojawi się sytuacja, że być może będziesz musiał coś przeboleć, bo pewne zmiany są nieuniknione, ale nie jest powiedziane, że będą to znane na gorsze tylko na lepsze, bo może deklaracja miłosna pozbawi cię pewnej wolności i niezależności, ale też ma mnóstwo zalet.

Zawodowe sytuacje owszem niosą zadowolenie, ale też widać, że wpadłaś w pułapkę nawykowych schematów  i może czas pomyśleć o jakimś rozwoju noworocznym. 

No z kasą możesz być trochę na bakier, ale wkrótce poprawisz swoją sytuację.


RYBY

Będzie miło i przyjemnie i w sumie wszystko będzie układało się tak, jak to sobie zaplanowałaś i wszyscy będą mili, tylko szybko poczujesz się zbyt samotna, bo być może gdzieś sercu na dnie w tej chwili wolałabyś być z kimś innym, a niestety jesteś tu gdzie jesteś i nie da się tego zmienić w najbliższym czasie.

Początek nowego roku przyniesie zawodowe inspiracje, ale niestety jeśli chodzi o sprawy finansowe trzeba będzie trochę popracować, żeby odrobić dziurę w budżecie. 
Z mocą anielskich pozdrowień Wróżka Anna Bell 

 


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.