Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Rady i przesłania anielskie

Rady i przesłania anielskie
Porady z kart anielskich na listopad.


Co radzą Anioły wibracjom numerologicznym


Dla wibracji 1
Anioł Szczęścia- oznacza optymistyczne i pełne wiary dążenie do poczucia osobistego szczęścia. 
Jednak jedynki mogą mieć zwątpienie w możliwość osiągnięcia sukcesu. Pojawiające się przeszkody, brak wiary w siebie, ale w szczególności małe zaangażowanie i brak działania w tym kierunku. Pomysł jest, więc umiejętnie wyznaczcie sobie cel i zaplanujcie jego realizację, a los zacznie wam sprzyjać.
Dla wibracji 2
Anioł Dobrobytu- oznacza wartości materialne,bogactwo, pieniądze, ale również pewność siebie i władzę jaką one dają.
Dwójki powinni zrozumieć wartość pieniądza i odnaleźć się w rzeczywistości świata materialnego.
Jeżeli macie problemy finansowe,niepewność bytu, a może jesteście zbyt rozrzutni, to odzyskacie stabilizację dzięki intuicji, zachowaniu dyplomacji i błyskotliwości, która podsunie wam dobre pomysły. Pieniądze dają pewność siebie i władzę,ale trzeba jeszcze mądrze z nich korzystać.
Dla wibracji 3
Anioł Mądrości- Wiedza, nauka, rozsądek. Anioł ten wspiera nauczycieli i naukowców.
Kto z trójek zaniedbał swoją naukę, miał niechęć do zdobywania wiedzy, to dobry czas na naprawienie zaległości i poszerzeniu swojej wiedzy. Z łatwością będziecie przyswajać wiedzę i pomyślnie ukończycie wszelkiego rodzaju szkoły, kursy, studia.
Zachowajcie też skromność i nie pogardzajcie ludźmi niewykształconymi.
Dla wibracji 4
Anioł Intuicji-Przewidywania, podświadomość, sny.
Czwórki w snach możecie być przeniesieni w inny wymiar czasoprzestrzeni, wędrować po zaświatach, mieć prorocze sny. Niektóre czwórki zagłębią się w świat ezoteryki,pochłonie was wiedza psychotroniczna, a przenikliwym wzrokiem będziecie badać stan ludzkiej duszy.
To sprzyjający czas dla wróżek i wróżbitów, a także dla tych co chwilowo utracili energię i blokady utrudniały intuicyjne wyczucia, Powinniście dotrzeć do prawy i odróżnić fikcję od rzeczywistości.
Dla wibracji 5
Anioł Odpowiedzialności-wskazuje na potrzebę osiągnięć, dokonań, które będą uznane i doceniane przez społeczeństwo. Jednak żeby tak się stało potrzeba takich cech jak obowiązkowość, sprawiedliwość,odpowiedzialność.
Piątki jeżeli w ostatnim czasie wasze działania były nieprzemyślane, obietnice bez pokrycia, brak konsekwencji i skłonność do zrzucania odpowiedzialności na innych, to teraz macie dobry czas na wzięcie odpowiedzialności za własne słowa i czyny. Bądźcie ostrożni, rozważni i konsekwentni, a przede wszystkim pomyślcie zanim coś powiecie. Wypowiedziane bez zastanowienia słowa mogą ranić i być źródłem nieporozumień.
Dla wibracji 6
Anioł Miłosierdzia-wskazuje na wrażliwość, wielkoduszność, oraz zrozumienie i wybaczenie doznanej krzywdy, pomimo odczuwanego jeszcze bólu i cierpienia.
Jeśli szóstki jesteście w takiej sytuacji, gdzie nosicie w sercu urazę, ale chcecie się już tego pozbyć, to czas na przebaczenie, zrozumienie,wyrozumiałość. Nie noście w sobie żalu, bólu i pretensji, a postarajcie się zrozumieć ludzi ich wady i postępowanie. Wybaczcie też sobie, jeżeli ulegliście sile zmysłów, pokus i namiętności, co przyczyniło się do nieporozumień.
Dla wibracji 7
Anioł Wiary- wskazuje na ubogie życie religijne, słabą wiarę, lub jej brak.
To brak wiary również w siebie, pesymistyczne myślenie, cierpienie duszy.
Dla siódemek przesłaniem na ten miesiąc jest nawiązanie duchowego porozumienia poprzez modlitwę,medytację, pozytywne myślenie, afirmację.
Dążenie do jakiegoś celu, to siła wiary w siebie i swoje możliwości.
Dla wibracji 8
Anioł Zdrowia- To siła, energia, witalność. Jeżeli odczuwacie spadek sił witalnych, osłabienie, brak energii do aktywnego życia, zadbajcie o swoje zdrowie. Zróbcie badania kontrolne, aby zapobiec chorobom i osłabieniu organizmu.
Być może to tylko wyczerpanie fizyczne i psychiczne, niedobór witamin,lub inna przyczyna złego samopoczucia, dlatego zapobiegliwość i profilaktyka nie zaszkodzą.
Dla wibracji 9
 Anioł Wolności- oznacza swobodne uniesienia w świecie ducha, wolność i niezależność.
Możecie pragnąć swobody,powietrza i nieskończoności, a także mieć wolny wybór i wachlarz możliwości. Możliwe, że obecnie posiadacie blokady psychiczne zamknięcie w sobie, izolowanie się, strach przed życiem. To tylko chwilowe zatrzymanie w czasie i wyczekiwanie na podjęcie decyzji co do przyszłości swojego życia. Wyzwolicie się od obciążeń psychicznych i otworzycie na świat i ludzi.Autorka: Kumczo *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.