Artykuły:
Pełnia Księżyca w znaku Barana
Pełnia Księżyca w znaku Barana

Pełnia Księżyca w znaku Barana.

Czytaj dalej
Co mówią nasze dłonie?
Co mówią nasze dłonie?

Pokaż mi swoją dłoń ,a powiem Ci kim jesteś…

Czytaj dalej
Horoskop na wrzesień 2023
Horoskop na wrzesień 2023

Horoskop na wrzesień dla wibracji numerologicznych

Czytaj dalej
Kategorie:

Horoskop Cygański na wrzesień

Horoskop Cygański na wrzesień
Wrzesień to czas pełen energii i emocji dla wszystkich znaków zodiaku cygańskiego. Korzystając z kart cygańskich, przedstawiam cygański horoskop na wrzesień:

Dzwony: Raki, Ryby i  Skorpiony

W tym miesiącu Twoje słowo ma dużą moc. Będziesz potrafił przekonać innych do swojego zdania i osiągnąć sukcesy w rozmowach biznesowych. Wykorzystaj to. Bądź pewny siebie i wyraźnie wyrażaj swoje potrzeby. Dbaj również o komunikację z bliskimi, zwłaszcza relacje miłosne wymagają  lepszego dialogu. 

Słońce: Barany, Lwy i Strzelce

Wrzesień zapowiada się jako miesiąc pełen radości i sukcesów. Twoja energia jest na najwyższym poziomie, co przyciągnie pozytywne wydarzenia. Ciesz się życiem, spędzaj czas na świeżym powietrzu i bądź otwarty na nowe możliwości. W miłości powodzenie u płci przeciwnej. Unikaj romansów, mogą ci zaszkodzić!

Róże: Bliźnięta, Wagi i Wodniki

Ta karta przewiduje romantyczne chwile i wzmożoną aktywność społeczną. Wrzesień przyniesie Ci prawdziwą miłość lub wzmocni istniejące relacje. Bądź otwarty na flirt i romantyczne spotkania. W pracy ciesz się sukcesami dzięki wsparciu innych. Nie zapominaj  o docenianiu tych, którzy ci pomagają,  bądź im wdzięczny za to co dla ciebie robią. 

Księżyc: Byk, Panna, Koziorożec.

To czas intuicji i rozwijania swojego wewnętrznego piękna. Przeanalizuj swoje cele i pragnienia, a następnie postaw na działanie niezależne od opinii innych. Kontynuuj pracę nad swoimi talentami, ponieważ światło Księżyca wspiera Twoje artystyczne aspiracje. W miłości  nie pozwalaj sobie na uległość, czy zaniżanie swoich oczekiwań. Pamiętaj jednak, że  emocje mogą mieszać w głowie i nic nie jest takim,  jak się wydaje.  

Wróżka Anna  Bell 


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.