Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Horoskop Cygański na wrzesień

Horoskop Cygański na wrzesień
Wrzesień to czas pełen energii i emocji dla wszystkich znaków zodiaku cygańskiego. Korzystając z kart cygańskich, przedstawiam cygański horoskop na wrzesień:

Dzwony: Raki, Ryby i  Skorpiony

W tym miesiącu Twoje słowo ma dużą moc. Będziesz potrafił przekonać innych do swojego zdania i osiągnąć sukcesy w rozmowach biznesowych. Wykorzystaj to. Bądź pewny siebie i wyraźnie wyrażaj swoje potrzeby. Dbaj również o komunikację z bliskimi, zwłaszcza relacje miłosne wymagają  lepszego dialogu. 

Słońce: Barany, Lwy i Strzelce

Wrzesień zapowiada się jako miesiąc pełen radości i sukcesów. Twoja energia jest na najwyższym poziomie, co przyciągnie pozytywne wydarzenia. Ciesz się życiem, spędzaj czas na świeżym powietrzu i bądź otwarty na nowe możliwości. W miłości powodzenie u płci przeciwnej. Unikaj romansów, mogą ci zaszkodzić!

Róże: Bliźnięta, Wagi i Wodniki

Ta karta przewiduje romantyczne chwile i wzmożoną aktywność społeczną. Wrzesień przyniesie Ci prawdziwą miłość lub wzmocni istniejące relacje. Bądź otwarty na flirt i romantyczne spotkania. W pracy ciesz się sukcesami dzięki wsparciu innych. Nie zapominaj  o docenianiu tych, którzy ci pomagają,  bądź im wdzięczny za to co dla ciebie robią. 

Księżyc: Byk, Panna, Koziorożec.

To czas intuicji i rozwijania swojego wewnętrznego piękna. Przeanalizuj swoje cele i pragnienia, a następnie postaw na działanie niezależne od opinii innych. Kontynuuj pracę nad swoimi talentami, ponieważ światło Księżyca wspiera Twoje artystyczne aspiracje. W miłości  nie pozwalaj sobie na uległość, czy zaniżanie swoich oczekiwań. Pamiętaj jednak, że  emocje mogą mieszać w głowie i nic nie jest takim,  jak się wydaje.  

Wróżka Anna  Bell 


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.