Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Lekcje karmiczne w związkach

Lekcje karmiczne w związkach

 
 Postanowiłam napisać ten artykuł, ze względu na to iż, przewaga moich klientów niestety boryka się z problemem związków trudnych , związków  karmicznych, które są bardzo trudne i wyczerpujące psychicznie i fizycznie , ale można zauważyć że cykliczne .
 
 Czym jest karma? Karma jest lekcją, którą dusza chce zrobić w tym życiu, aby zdobyć nowe umiejętności, a każdy z nas przychodzi z takimi lekcjami zapisanymi w naszym horoskopie i portrecie numerologicznym. Bardzo często słyszymy, że Karma przeżywa poprzednie wcielenia (jak Mała Zemsta) w relacjach związanych z ludźmi na tym świecie, co wiąże się z numerologicznymi portretami obu stron, zwłaszcza punktów negatywnych i czarnych wierzchołków. Bardzo często tacy ludzie mają wady zapisane  w swoich  numerologicznych portretach, które się uzupełniają, a tak naprawdę  ich czarne punkty są bardzo zbliżone , i mogą oboje uczyć się nawzajem lekcji i zupełnie nowych umiejętności, których potrzebują ich dusze, Wydaje się to  trudne, ponieważ nie mamy jeszcze  tych umiejętności i niestety sam proces uczenia się może być żmudny, ale tylko do momentu zrozumienia lekcji (lekcja jest nawet powtarzana z różnymi osobami do momentu zdobycia nowych umiejętności) Trzeba też zwrócić uwagę na fakt że, obie strony w takim związku karmicznym, w kryzysowych momentach, bardzo cierpią, i niestety obie uznają się za ofiary siebie nawzajem, i Z mojego doświadczenia i obserwacji wynika że, obie strony wychodzące z takich trudnych relacji niestety są poharatane psychicznie i życiowo, i żadna ze stron nie czuje się wygraną, jakby to było w przypadku oprawcy który przychodzi wyrównać rachunki. 
 
 
 Zwykle początki są bardzo schematyczne, gdzie poznajesz mężczyznę/ kobietę i czujesz z nią więź, i od razu macie ze sobą o czym rozmawiać, tak jakbyście się znali latami, i to nieodparte wrażenia “ Ja ciebie znam”.Ten schemat niestety jest klasycznym przy rozpoczęciu związków chemicznych, gdzie czujemy się jakbyśmy właśnie o to poznali bratnią duszę, ale pierwszym problemem Jaki można zauważyć że, nie czujemy spokoju w tej relacji, tylko napięcie ,Co niestety powoduje bardzo szybkie wejście w relację i zaangażowanie z obu stron. Niestety, po intensywnym okresie romansu zaczynają  się różne problemy w związku (w zależności od karmy i wspólnej drogi) i ten związek jest naprawdę wyczerpujący dla obu stron zarówno psychicznie, jak i fizycznie i tam, gdzie jest w normalnym klasycznym związku. bardzo łatwo odejść, w takim karmicznym związku nawet separacja jest trudna w myśl zasady, że razem jest ciężko, a osobno gorzej, a karma nie pozwala takiej parze się rozstać, dopóki  nie wyciągniemy z tego lekcji. inni czerpią z tego więcej korzyści i szybciej wyciągają pewne wnioski i szybciej nabywają nowe umiejętności, a inni niestety trzymają się schematów, o których wiedzą, że tak naprawdę nie biorą się z błędów, a czasem ze strachu, bo nawet jak coś jest niesprzyjające, to  już wiadomo do nas i powtarzając pewne schematy łatwiej nam się  w nim poruszać. 
 
 Co powinieneś zrobić dla siebie w tej sytuacji, aby sobie pomóc? umówić się na spotkanie z profesjonalistą, który przeanalizuje nasz związek z karmą, który wskaże nam najlepszy sposób na uwolnienie się nie tylko od naszego obecnego partnera, ale przede wszystkim od  schematów, które nie pomagają. nas, co niestety bardzo często powtarzamy, oraz wkład własny jako wysiłek, który  sami musimy włożyć, aby zacząć działać inaczej. Ale w tym przypadku najważniejsze jest obiektywne zrozumienie naszego problemu,  w którym musimy powtarzać niekorzystne wzorce, choć mimo najlepszych chęci i dobrych intencji niestety  często prowadzą nas do problemów., bo to nam pozwala. pójść naprzód . Przykład: kobieta  jest zawsze z kimś, nie może być sama, jest zawsze  w związku, niestety nie patrzy na swoje kryteria, a  to dlatego, że jak patrzę tylko  w oczy komuś innemu, to czuję, że to jest ważne i czego trzeba się nauczyć, że ona jest dla niego największą wartością i że powinien najbardziej kochać siebie, wtedy będzie mógł stworzyć zdrowy związek. Mógłbym mnożyć te przykłady, bo ile jest takich historii, pomogę Ci w zadowalający sposób uporać się z Twoją karmą, tak aby nieprzyjemne historie w związkach nie były już Twoją piętą achillesową i przynosiły więcej cierpienia.

Autorka: Magda Astrologia9 *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.