Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Horoskop dla Byka

Horoskop dla Byka

Byk ♉ 


Osoby spod znaku Byka są osobami twardo stąpającymi po ziemi natomiast kiedy ktoś im wejdzie w drogę potrafią narobić kłopotu. Lubią u siebie pewną stanowczość, choć czasem są uległe i wylewne w uczuciach. Kochają to, co naturalne, widzą w tym piękno. Często są duszami towarzystwa, lecz są skore do małych konfliktów, ponieważ są niezrozumiałe przez otoczenie. Przejdźmy zatem do najważniejszych części tego artykułu. Zobaczmy co u osób spod znaku Byka znajduje się w miłości, Pracy/Finansach i zdrowiu. 

Praca/Finanse


Kariera w tym tygodniu może stanąć pod wielkim znakiem zapytania. Mogą pojawić się konflikty w miejscu pracy, być może nawet ktoś będzie próbował robić pod górkę i pozbyć się z miejsca pracy. Należy honorowo i odważnie oraz rozsądnie działać nie pod wpływem emocji. W tym tygodniu również widać przypływ gotówki, być może za zlecenie, które się wykonywało jakiś czas temu. Dla osób bezrobotnych będzie to szansa na zdobycie zupełnie nowej pracy. 

Miłość


Osoby spod znaku byka czeka ciężka praca nad relacją, być może się coś nie układa w Waszym związku czy relacji. Nie ma się co przejmować, jest to idealny czas na naprawę tych relacji. Być może też czas chwilowego odpoczynku przed tym co ma się wydarzyć. Rada jest jedna, abyś nie działał pod wpływem emocji tylko dać sobie te emocje upuścić gdzieś indziej by w powrocie do drugiej połówki przyjść ze spokojem i stonowanymi emocjami. Dla singli to świetny moment na poszukiwanie partnera, nową relację czy romans. 

Zdrowie


Zdrowie nie leży odłogiem, widać, że ciężko pracujesz nad tym, aby się lepiej czuć. Tak trzymaj. Popraw nieco lepiej swoją kondycję, jest to też dobry czas na zmianę diety. Widać tutaj, że w tym tygodniu mogą pojawić się problemy z bólem kręgosłupa, chwilowe pogorszenie się wzroku, pojawienie się wysokiego ciśnienia. Zalecane jest wykonanie podstawowych badań i praca nad poprawieniem tych wyników. 

Pozdrawiam 
Tarocista Salomon

Autor: Salomon *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.