Artykuły:
Pełnia Księżyca w znaku Barana
Pełnia Księżyca w znaku Barana

Pełnia Księżyca w znaku Barana.

Czytaj dalej
Co mówią nasze dłonie?
Co mówią nasze dłonie?

Pokaż mi swoją dłoń ,a powiem Ci kim jesteś…

Czytaj dalej
Horoskop na wrzesień 2023
Horoskop na wrzesień 2023

Horoskop na wrzesień dla wibracji numerologicznych

Czytaj dalej
Kategorie:

Miłość w Tarocie

Miłość w Tarocie
Miłość w tarocie.

Czemu warto zadać Tarotowi pytanie o miłość i pozbyć się wątpliwości, bo Tarot doskonale rozpoznaje sytuacje.

Kto wie jaki będzie opis tej historii miłosnej, które wskazuje zdjęcie kart?

Pierwsza karta to As Mieczy symbolizuje sytuację w której poznaliśmy kogoś za pomocą masowych środków przekazu. Czyli rozmawiamy za sobą przez różne media społecznościowe itd.

2 karta mówi o tym, że osoba którą poznaliśmy będzie młodsza od osoby pytającej, ale będzie ją adorowała, będzie mówiła mnóstwo wspaniałych słów, w które osoba pytająca uwierzy w każdym tego słowa znaczeniu. Obie karty mówią o długich rozmowach i o osobach, które odnajdują zadowolenie w rozmowie ze sobą, świetnie się dogadują ale tylko poprzez sieć.

3 karta jednak wskazuje, że po dłuższym czasie znajomości zaczynają pojawiać się wątpliwości. Te wątpliwości przede wszystkim wynikać będą z tego, że brakować tutaj będzie realnego spotkania mimo jakichś obietnic, mimo ustaleń mija czas a do realnego spotkania nie dochodzi i robi się smutek na sercu..

4 karta mówi że, ta historia miłosna nie znajdzie odzwierciedlenia w realnym życiu, pozostanie po 2 stronie, ale pobudzi wszelkie wyobraźnie i namiętności, obudzi w osobie pytającej najczulsze pragnienia, które jednak pozostaną tylko w świecie iluzji.

Miłość w Kartach Tarota może być reprezentowana przez różne karty, w zależności od kontekstu pytania.

Najczęściej kojarzona z miłością jest karta Zakochanych (The Lovers), która symbolizuje wybory i decyzje dotyczące relacji i miłości. Karta ta odzwierciedla także harmonię i zgodę w związku, jak również potrzebę kompromisu.

Karta Księżyca (The Moon) może być także związana z miłością, ale bardziej z jej mroczną i tajemniczą stroną, np. namiętnością, uzależnieniem czy lękiem przed bliskością.

Ostatecznie, miłość w Tarocie to subiektywna kwestia, a każda karta może być interpretowana na wiele różnych sposobów w kontekście miłości.

Wróżka Anna Bell


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.