Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Miłość w Tarocie

Miłość w Tarocie
Miłość w tarocie.

Czemu warto zadać Tarotowi pytanie o miłość i pozbyć się wątpliwości, bo Tarot doskonale rozpoznaje sytuacje.

Kto wie jaki będzie opis tej historii miłosnej, które wskazuje zdjęcie kart?

Pierwsza karta to As Mieczy symbolizuje sytuację w której poznaliśmy kogoś za pomocą masowych środków przekazu. Czyli rozmawiamy za sobą przez różne media społecznościowe itd.

2 karta mówi o tym, że osoba którą poznaliśmy będzie młodsza od osoby pytającej, ale będzie ją adorowała, będzie mówiła mnóstwo wspaniałych słów, w które osoba pytająca uwierzy w każdym tego słowa znaczeniu. Obie karty mówią o długich rozmowach i o osobach, które odnajdują zadowolenie w rozmowie ze sobą, świetnie się dogadują ale tylko poprzez sieć.

3 karta jednak wskazuje, że po dłuższym czasie znajomości zaczynają pojawiać się wątpliwości. Te wątpliwości przede wszystkim wynikać będą z tego, że brakować tutaj będzie realnego spotkania mimo jakichś obietnic, mimo ustaleń mija czas a do realnego spotkania nie dochodzi i robi się smutek na sercu..

4 karta mówi że, ta historia miłosna nie znajdzie odzwierciedlenia w realnym życiu, pozostanie po 2 stronie, ale pobudzi wszelkie wyobraźnie i namiętności, obudzi w osobie pytającej najczulsze pragnienia, które jednak pozostaną tylko w świecie iluzji.

Miłość w Kartach Tarota może być reprezentowana przez różne karty, w zależności od kontekstu pytania.

Najczęściej kojarzona z miłością jest karta Zakochanych (The Lovers), która symbolizuje wybory i decyzje dotyczące relacji i miłości. Karta ta odzwierciedla także harmonię i zgodę w związku, jak również potrzebę kompromisu.

Karta Księżyca (The Moon) może być także związana z miłością, ale bardziej z jej mroczną i tajemniczą stroną, np. namiętnością, uzależnieniem czy lękiem przed bliskością.

Ostatecznie, miłość w Tarocie to subiektywna kwestia, a każda karta może być interpretowana na wiele różnych sposobów w kontekście miłości.

Wróżka Anna Bell


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.