Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Horoskop zimowo - wiosenny

Horoskop zimowo - wiosenny
BARAN To czas, kiedy poczujesz, że najgorsze masz swój za sobą. Sprawy powoli zaczną iść w lepszym kierunku. To przyniesie odzyskanie energii, której ostatnio ci brakowało.  Karta Król Buław informuje, że w najbliższym czasie zajdzie u ciebie konieczność podjęcia jakieś decyzji. Pustelnik w miłości wróży więcej samotności nawet we dwoje. 

BYK Obecny czas przyniesie wiele pytań, na które będziesz chciał znaleźć odpowiedź. Czasem trudno będzie ci pogodzić się z zaistniałą sytuacją, ale też rozwiążesz stare problemy, które od dawna spędzały ci sens powiek. Karta Paź Buław wskazuje, że możesz spodziewać się dobrych wiadomości, być może na niektóre czekasz od miesięcy. Ósemka buław w miłości niesie dobrą komunikację z osobą, na której Ci zależy. 

BLIŹNIĘTA Słońce na niebie coraz wyżej, a ono rozjaśniać ci będzie energie, która inspirować cię będzie do działania. W zakamarkach twojego życia jest wiele do poprawy, i to odpowiedni moment, by zacząć wprowadzać drobne zmiany w życie. Karta Kochanków informuję cię o konieczności dokonania wyboru i skierowania swojej drogi na zupełnie nowe tory. As Denarów w miłości symbolizuje wielkie uczucie, które być może już ci towarzyszy, a być może dopiero się zdarzy. 

RAK Słońce wchodzące coraz wyżej zacznie oświetlać ciemną pustkę, która ostatnio ci w życiu towarzyszyła. Nareszcie możesz powiedzieć, że los ci sprzyja. Królowa kielichów informuję cię, że znajdziesz dobre wyjście z trudnych sytuacji. Karta Transformacji w miłości zapowiada możliwość zbudowania nowego związku bądź robienia porządków w życiu uczuciowym. 

LEW Powoli zaczynasz wybudzać się ze stanu marazmu. Zawodowe aktywne działania będą obracać się na twoją korzyść. Mimo wszystko jednak musisz być cierpliwy i czekać na efekty znacznie dłużej niż sobie to na początku założyłeś. Karta szóstka mieczy informuje cię o zwróceniu większej uwagi na sprawy rodzinne. Zarówno w pracy jak i w domu czeka Cię wiele dyskusji. Trójka buław w miłości przyniesie dobry czas dla tych, którzy mają sobie wiele do wyjaśnienia. 

PANNA Obecny okres przypomni ci, że czas zacząć realizować noworoczne postanowienia. To dobry moment, żeby wprowadzać powoli do swojego życia zmiany jakie sobie zaplanowałeś. Na twojej drodze pojawią się osoby, które przyniosą ci inspirującą wiedzę. Karta Trójka Kielichów informuję cię, że rozpoczynasz beztroski okres i możesz liczyć na przychylność gwiazd. Królowa mieczy w miłości sugeruje by być asertywnym, tam, gdzie jest to konieczne. 

WAGA Obecny czas przyniesie ci otwarte wejście na nowe tereny. Powoli zaczniesz pracować nad jakością swojego życia, bo chcesz by było one pełne potencjału. To dobry moment, by je uzdrowić. Karta Koła Fortuny informuje cię, że w życiu wszystko może się zdarzyć, a los obdarzyć cię sprzyjającymi okolicznościami. Dziewiątka kielichów w miłości przyniesie relacje opartą na chemii, która może zupełnie wywrócić twoje życie do góry nogami. 

SKORPION Trudny czas, który ostatnio dominował w twoim życiu powoli odchodzi w niepamięć. Możesz wreszcie przestać walczyć o to na czym ci zależy, bo to samo będzie do ciebie przychodzić bez większego wysiłku. Karta Maga symbolizuje zmiany i aktywne działania na polu zawodowym. Zdobędziesz potrzebne informacje, na których ci zależy od dawna. Karta Świat wskazuje, że odzyskasz dawne uczucie bądź zechcesz zniknąć z czyjegoś życia nie informując go o tym.


 STRZELEC W obecnym czasie wszystkie aspekty twojego życia będą zmierzały ku nowej drodze. Zaczniesz się spełniać! Będziesz się starał by jak najdłużej być na fali, ale bez względu na to jakie sytuacje wydarzą się po drodze, to ty nie zboczysz z obranej ścieżki. Karta trójki mieczy informuje cię o możliwości współpracy z zagranicą bądź rozpoczęcia swojej drogi życiowej poza granicami obecnego miejsca zamieszkania. Siódemka kielichów w miłości przyniesie relacje w której nie będzie zobowiązań. 

KOZIOROŻEC Powoli zaczynasz budzić się do życia. W swoich działaniach wykraczasz daleko, poza tym, co sobie wcześniej zaplanowałeś. Nawet nierealistyczne rzeczy mają szansę się teraz ziścić, bo obudziła się w tobie determinacja. Karta Głupca informuje cię, że wszystko co dobre przed tobą i warto wykorzystywać wszelkie okazje jakie niesie ci los. Król Kielichów w miłości przyniesie znajomość promieniującą ciepłem i życzliwością.

WODNIK W obecnym okresie będziesz robił wszystko, by zdobywać wiedzę. Twoja chęć uczenia towarzyszyć ci będzie szczególnie mocno w sferze duchowej i zawodowej. Konsekwencje twoich działań przyniosą ci sukces. Karta Słońca informuje cię, że czas będziesz spędzać interesująco i produktywnie, a poszerzona wiedza przyniesie zamierzone efekty. As Buław w miłości przyniesie pożądanie, któremu się nie oprzesz. 

RYBY Powoli nadchodzi proces zmian na który tak długo czekałeś. Możesz być wreszcie z siebie dumny, bo będziesz osiągał to, o co walczyłeś przez ostatnie miesiące. Karta Cesarza informuje, że będziesz cieszył się zasłużonym prestiżem społecznym, a rozwój zawodowy zostanie przeniesiony na wyższe poziom Czwórka w mieczy w miłości niestety przyniesie osamotnienie. Będziesz czuł się niedoceniony bądź zapomniany. 


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.