Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

Retroradacja Merkurego

Retroradacja Merkurego
Retrogradacja Merkurego  
 


Co to jest retrogradacja?Wsteczny to ruch ciała niebieskiego, które czasami porusza się w kierunku przeciwnym do innych ciał niebieskich. W naszym systemie nie cofają  się tylko  światła  ,Księżyc i Słońce (węzły Księżyca nie są ciałami niebieskimi). Retrogradacja osobistych planet .
Merkury zwykle dokonuje retrogradacji trzy razy w roku
Wenus mniej więcej co sześć miesięcy
Mars raz na 22 miesiące
 

I dlatego że ich ruch jest bardziej dynamiczny niż planet społecznych (Saturn, Jowisz ) . ), tj. planet pokoleniowych (Uran, Neptun, Pluton), a ich pobyt w ruchu wstecznym lub stacjonarnym jest znacznie krótszy niż innych planet, co oznacza, że ​​wpływ tych planet nie jest tak wyraźny i długotrwały jak pozostałych, zwłaszcza w pokoleniach. (Pełny cykl Plutona 260 lat).
 

 Ogólnie rzecz biorąc, kiedy patrzymy na  horoskop oczami astrologa, zwracamy większą uwagę na inne planety, ponieważ ich wpływ jest silniejszy, przewidywane przez nie zdarzenia są trwalsze, i  mają większy wpływ na naszą przyszłość.


Jest też wielu urodzonych podczas  jednej z wielu retrogradacji (Anna Jantar urodzona podczas retrogradacji merkurego ), ponieważ jest to jeden z najczęstszych horoskopów jakie spotykamy ( przypominam że inne planety też retrogradują ) , a także nasze progresywne  horoskopy (o tym następnym razem) w przyszłości może zawierać wsteczne elementy planet i, jak zobaczymy, jest to zjawisko powszechne i wcale nie tak niezwykłe, jak zostało to przedstawiane.


 Przechodzimy teraz do pozycji Merkurego, aby sprawnie połączyć dane w spójną całość.

 
 Merkury/ Hermes .  Towarzyski posłaniec Boga, straszny oszust, ale też złodziej. Bóg biznesu, zysku, handlu i celników, myślimy o Hermesie jako o jego odpowiedniku w mitologii greckiej. W naszym horoskopie Merkury patronuje znakowi Bliźniąt i trzeciemu domowi, a także opowiada nam o naszej edukacji, ale także o szkole podstawowej, liceum i krótkich wycieczkach. Pokazuje naszą zdolność do pisania i wyrażania siebie. Jestem bardzo daleki od próby mierzenia inteligencji poprzez patrzenie na pozycję Merkurego. Niestety sam Merkury  może być powierzchowny  i chaotyczna bez wsparcia, nie potrafi już skupić się na jednym elemencie i od razu pędzi do dalszych poszukiwań.To planeta ciągłej wymiany, wiedzy, słów, idei, emocji,
materii, pieniędzy.


Teraz łączymy dwa elementy, co odpowiada małemu chaosowi informacji, a nie oznacza wielkiej długoterminowej katastrofy i nie należy się jej obawiać.  Ale dzisiaj musimy zwrócić uwagę, że @ wysłane do administratora jest adresowane bezpośrednio do niego. Możemy napotkać drobne problemy techniczne, ale nie warto rezygnować z wielu funkcji, ale zdecydowanie być bardziej ostrożnym i skupionym.


Wiele odnoszących sukcesy firm zostało założonych w retrogradacji Mercury, w tym Amazon. Rozpoczęły
się również działania związane z lotami kosmicznymi, takie jak Stacja Salute, narodziły się banki (bank spółdzielczy), narodziły się sławne osoby i wszystko działa do dziś.

Wiele milionów ludzi kupuje w tym czasie urządzenia elektroniczne (włącznie ze mną) i nic nie wiem o nagłym, masowym napływie skarg na te urządzenia, podczas gdy Merkury jest w retrogradacji. Sama założyłam własną firmę podczas ruchu wstecznego , a moja mała firma nadal świetnie sobie radzi i opiera się na komunikacji i biznesie.
Świat rusza dalej


Jednym z najważniejszych elementów jest fakt, że jak ten ruch planetarny wpływa na nasz indywidualną mandalę życia , co robi w danym momencie podczas tranzytu , gdzie znajduje się urodzeniowy merkury , przez co przechodzi, a dzięki tym informacjom mamy pełny obraz naszego . narodziny sytuacji i tylko wtedy możemy skutecznie przewidzieć zdarzenia

Autorka: Magda Astrologia9 *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.