Artykuły:
Nów Księżyca
Nów Księżyca

Nów Księżyca w znaku Ryb-zanurz się w świat marzeń..

Czytaj dalej
Karma życiowa
Karma życiowa

Rachunek dobrych i złych uczynków

Czytaj dalej
Magia a religia, a może tak..?
Magia a religia, a może tak..?

Czy istnieje magia, która łączy w sobie dwa elementy lub religie? Jasne, w tym artykule opowiem o tym.

Czytaj dalej
Kategorie:

HOROSKOP TAROTOWY NA SIERPIEŃ

HOROSKOP TAROTOWY NA SIERPIEŃ
AURA MIESIĄCA

KRÓL KIELICHÓW

W tym miesiącu przyjmuj życie takim, jakim jest. To czas kontaktów towarzyskich, nawiązywania nowych znajomości ale też ambicji zawodowych. 

 W pracy uda ci się zrealizować postawione przed sobą cele. Ale to też dobry moment, żeby ułożyć sobie jakiś plan przygotowań na wrześniowe działanie.

Jeśli masz ochotę w sierpniu więcej wypoczywać  niż pracować, to nic się nie stanie ale po 15 sierpnia warto jednak już ostro zabrać się do roboty, bo opóźnienia mogą cię sporo kosztować. 

Szanse na miłość w tym miesiącu będą miały Lwy, Barany i Strzelce. Ryby powinny uważać, by nie dać się zwieść własnym fantazją. Panny staną  się bardziej towarzyskie. 

SZANSE MIESIĄCA:

DWÓJKA PENTAKLI

Miesiąc  sierpień niesie dla tych co chcą pracować, szanse na podwójne zarobki. 

Masz szansę w tym miesiącu pokierować własną karierą zawodową, zyskać to stanowisko, które pragniesz bądź rozpocząć działania na swoim. Co niektórzy mają szansę na podwójne etaty, bądź znalezienie pracy dodatkowej, która pozwoli im dorobić do pensji. Wszystkie sytuacje w jakich znajdziesz się w tym miesiącu pozwolą ci rozwinąć skrzydła. Warto więc korzystać i nie zastanawiać się zbyt długo, gdy pojawi się okazja. Bądź na tak! A gdy trzeba zrób samemu pierwszy krok, by tą okazję znaleźć i zdobyć to, na czym ci zależy. 

Finansowo  będzie się wiodło Koziorożcom, Wodnikom i Bliźniętom. 

PRZESTROGI MIESIĄCA:

KOCHANKOWIE 

Romanse, zdrady, flirty. Ten miesiąc będzie kusił, zwłaszcza Ryby i Raki powinny się mieć na baczności, by nie wejść w skomplikowany romans bądź związać się z kimś, kto negatywnie wpłynie na ich stan psychiczny. Mogą też się zdarzać pomyłki w miłości. Wybór niewłaściwego partnera może trafić się Bykom, zaintrygowane słowami nie dostrzegą prawdziwych intencji potencjalnego  adoratora. 


Autorka: Wróżka Anna Bell *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.