Wróżka Ruta

Niedostępna

Telefony:

708-708-941 4.92 PLN brutto/min
73480 SMS o treści początkowej ezo.142 (3.69 PLN brutto/sms)
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.142 (4.99 PLN brutto/sms)
Usługi / maile Wróżka Ruta oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
prawo-przyciaganiaPrawo przyciągania
czary-i-urokiCzary i uroki
horoskopHoroskop
astrologiaAstrologia
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
wahadelkoWahadełko
numerologiaNumerologia
karty-anielskieKarty anielskie
rytualyRytuały
sennikSennik
Niedostępna

Opis:

Dzień dobry!
Bardzo ciesze się, że się znalazłyśmy. Los mi Cię przysłał, abym mogła Ci pomóc i odpowiedzić na nurtujące Cię pytania.
Co nie pozwala Ci spać?
Problemy są po to, by je rozwiązywać :) To lekcje, z których możemy czerpać jak najwiecej wiedzy i umiejętności... albo poddać się i nie nauczyć się nic- ale czy o to chodzi?

ZAPRASZAM CODZIENNIE :)

Jestem Ruta. Jestem młodą, ale uzdolnioną wiedźmą. Zajmuję się astrologią, numerologią i kartami tarota- głównie.

Moje karty mówią mi o całej prawdzie... tylko. Więc jeśli chcesz usłyszeć o niej i ją znać- zapraszam.

Zajmuje się głównie tarotem intuicyjnym. Czyli takim, który pozwala poznać najgłębsze części Ciebie i osób z Twojego otoczenia. Pragnienia, cele, zamysły... kto co robi... ale przede wszystkim- dlaczego.

Zajmuję się różnymi formami dywinacji, czyli przepowiadania przyszłości, za pomocą tarota i kart anielskich, a także egipskich. Czasem posiłkuje sie ułożeniem planet- np. W celu określenia czy jakieś działanie będzie miało dla Ciebie dobry skutek.

Dar odziedziczyłam po babci, wróżę od ponad 3 lat. Pomagam odkryć tajemnice, zgłębiać podświadomość i emocje, a także lepiej je rozumieć.

Oferuję również:
• rytuały - na przyciągnięcie miłości, odpowiedniego dla Ciebie partnera, na pozbycie się negatywnej energii, na zwiększenie grubości Twojego portfela i inne (zapytaj mnie)
• oczyszczanie energetyczne aury - pozwoli Ci odetchnąć, uspokoić, cieszyć z życia i codzienności. Uwolni od blokad nałożonych sobie samemu oraz przez innych. Pozwoli na odcięcie się od negatywnej energii i zastąpi ją pozytywami, ciepłem, miłością
• astrologiczna analiza osobowości - Ciebie lub kogoś z twojego otoczenia. Umożliwi Ci to poznanie danego człowieka, jego charakteru, motywacji, a także predyspozycji np. zawodowych czy dotyczących związków i relacji
• astrologia porównawcza dla par - odpowie na pytania: czy pasujemy do siebie? Co musimy przepracować? Co sobie wybaczyć? Jakie mamy mocne i słabe strony, jak będzie wyglądać relacja, czy jest szansa na coś więcej?
• uzdrawianie karmy przeszlosci - coś cie trapi, martwi, nie daje spokoju? Pochyl się nad tym ze mną... zobaczymy czy dotyczy to poprzednich wcieleń, czy obecnego, a może ktoś szkodzi twojej energii? Zdiagnozowanie problemu i uleczenie, porady dotyczące ochrony Twojej Duszy.
• Prawo Przyciągania - pomogę Ci za jego pomocą spełnić twoje marzenia i prośby, takie jak spotkanie dobrego partnera, stworzenie związku, znalezienie pracy, podwyżka, lepsze finanse itd.
• odpowiedz wahadłem tak/nie - proste pytania wymagają czasem równie prostej odpowiedzi. Taką pomogę Ci uzyskać. Stanowcze tak albo nie.

Jeśli jesteś gotowy na szczerą odpowiedź, śmiało zadawaj pytania moim kartom. Nie mylą się i nie mówią tego, co chcesz usłyszeć, ale są szczere i wrażliwe...

Serdecznie zapraszam :):)

Usługi oferowane przez doradcę: Wróżka Ruta

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.
Portret psychologiczny astrologiczny

Cena usługi: 300.00 zł

Portret astrologiczny to mapa do niesamowitego, pięknego skarbu, jakim jest Twoja Dusza i wszystkie jej pragnienia i potrzeby. Odkrycie tego, co jest zakodowane w twoim Horoskopie urodzeniowym, pozwoli Ci na odkrycie swoich: mocnych stron, zalet, sfer, w których jesteś wrażliwy/a, tego, co ukryte w Podświadomości, predyspozycji. Mapa Nieba odpowiada na pytania takie jak to, dlaczego tak zachowujesz się w związkach, relacjach…

Carl Gustav Jung (uznany, wielki psycholog): "Od trzydziestu lat interesuję się tą istotną kwestią umysłu ludzkiego [...] Ilekroć mam do czynienia z trudnymi diagnozami psychologicznymi, wówczas najczęściej nakazuję przygotować horoskop takiego pacjenta, żeby uzyskać inny, nowy punkt widzenia. W wielu przypadkach informacje astrologiczne dostarczyły mi wyjaśnienia pewnych faktów, których w inny sposób bym nie zrozumiał. Tego typu doświadczenia doprowadziły mnie do wniosku, że astrologia ma szczególną wartość w psychologii". 

Poznanie Niebiańskiego Planu za pomocą kosmogramu jest w stanie pomóc każdemu człowiekowi przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem, wyjść z „dołka”, poznać swoje najbardziej skryte pragnienia i rany Duszy… Wraz ze sposobami na ich uleczenie.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie