Wróżka Cesaria

Niedostępna

Telefony:

708-708-928 4.92 PLN brutto/min
75480 SMS o treści początkowej ezo.116 (6.15 PLN brutto/sms)
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.116 (4.99 PLN brutto/sms)
Usługi / maile Wróżka Cesaria oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
numerologiaNumerologia
karty-anielskieKarty anielskie
Niedostępna

Opis:

GODZINY PRACY:

niedziela:20:00-1:00
poniedziałek:20:00-1:00
wtorek:20:00-1:00
środa:20:00-1:00
czwartek:20:00-1:00
piątek:20:00-1:00
sobota:20:00-1:00

OPIS:

Odkąd pamiętam fascynowała mnie ludzka natura zapisana w liczbach oraz ludzki los zapisany w kartach. Pasją do wróżenia zaraziła mnie nieżyjąca już babcia, a od tego czasu stale rozwijam swoje umiejętności oraz pogłębiam swoją wiedzę ezoteryczną. Na co dzień jestem szczęśliwą mamą, zajmującą się pielęgnowaniem domowego ogniska, z wykształcenia nauczycielem. Wszystkie swoje decyzje zawodowe i prywatne opieram na numerologii oraz ogromnej sile jaką jest Tarot. Ukończyłam kilka kursów, m.in. Kurs numerologii i kurs wróżenia z kart Tarota. Kiedy nabyłam już odpowiednią wiedzę i doświadczenie postanowiłam pomagać innym ludziom w dokonywaniu słusznych wyborów oraz unikaniu niebezpieczeństw. W swojej działalności staram się nie skupiać na zabawie w pokazywanie co przyniesie los, ale naprowadzać i uświadamiać ludzi co mogą zrobić, aby ich życie było lepsze i szczęśliwsze. Tarot nie jest wbrew pozorom szklaną kulą pokazującą przyszłość, ale skarbnicą wiedzy o tym jak mądrze kierować swoim życie.

W swojej pracy posługuję się kilkoma metodami dywinacyjnymi. Dlczego w niniejszym opisie skupiam się na kartach Tarota? Tarot jest najbliższy mojemu sercu. Później pojawiły się w moim życiu karty Lenormand. W swojej codziennej pracy wspomagam się również numerologią, runami i przesłaniem kart anielskich.

Osoby, którym pomogłam uważają mnie za profesjonalną wróżkę i doświadczonego doradcę życiowego. Sama siebie nigdy nie oceniam. Za pomocą moich kart, wykorzystując umiejętności i ogromną intuicję spełniam swoje powołanie, czyli pomagam ludziom, w szerkim tego słowa znaczeniu. Chciałabym pomóc i Państwu. Odpowiadam na niemal każde pytanie i poruszam najważniejsze dziedziny życia, tj.: uczucia, zdrowie, finanse, praca i kariera. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, podpowiedzi jak rozwiązać swoje problemy i duchowego wsparcia, zapraszam do kontaktu ze mną.Przesyłam dużo ciepła i serdeczności

Wróżka Cesaria

ZAINTERESOWANIA:

Moje główne zainteresowania to ezoteryka.

Usługi oferowane przez doradcę: Wróżka Cesaria

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.