Wróżbita Metis

Niedostępny

Telefony:

708-708-924 4.92 PLN brutto/min
73480 SMS o treści początkowej ezo.152 (3.69 PLN brutto/sms)
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.152 (4.99 PLN brutto/sms)
Usługi / maile Wróżbita Metis oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

karty-cyganskieKarty cygańskie
runyRuny
tarotTarot
prawo-przyciaganiaPrawo przyciągania
czary-i-urokiCzary i uroki
radiestezjaRadiestezja
wahadelkoWahadełko
horoskopHoroskop
numerologiaNumerologia
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
rytualyRytuały
bioenergoterapiaBioenergoterapia
karty-anielskieKarty anielskie
karty-klasyczneKarty klasyczne
jasnowidzenieJasnowidzenie
Niedostępny

Opis:

Wróżenie to moja pasja, w którą wkładam całe moje serce. Wywodzę się z rodziny ezoterycznej; babcia wróżyła z kart klasycznych a mama z kart tarota. To dzięki miałem możliwość nauczenia się pracy ezoterycznej. W swojej pracy dywinacyjnej posługuje się: kartami tarota, runami, kartami cygańskimi, kartami klasycznymi, kartami anielskimi, numerologią oraz wspieram darem jasnowidzenia i intuicją.
Pracuje również z energią do tego celu używam spersonalizowanych wahadeł. Wykonuje oczyszczenia energetyczne oraz przekazuje dobrą energię, zdejmuje klątwy i złorzeczenia, uroku, diagnozuje czakry. Wykonuje także rytuały magiczne m.in.

przyciągniecie drugiej osoby,
na miłość- poprawa relacji,
na nowy związek,
rytuał ochronny,
odcięcia od toksycznej osoby.
na dowolną intencje
Do każdego osoby podchodzę z wielką empatią i sercem. Pomoc drugiemu człowiekowi jest dla mnie pasją. Nigdy nie oceniam ludzi ani ich nie moralizuje, staram się jedynie podpowiedzieć jak rozwinie się sytuacja oraz wskazać rozwiązanie problemów. Jestem otwarty na rozmowy na wszelkie tematy nie ma dla mnie tabu zapraszam do kontaktu

Drogi kliencie, traktuje swoją prace poważnie i sumiennie wykonuje ją jak najlepiej zgodnie ze swoją wiedzą i umiejętnościami z pełnym zaangażowaniem

Z poważaniem,
Metis

Usługi oferowane przez doradcę: Wróżbita Metis

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.
Oczyszczenie energetyczne+ doenergetyzowanie+ założenie płaszcza ochronnego

Cena usługi: 80.00 zł

Jest to zabieg energetyczny, który wykonuje za pomocą wahadeł, wcześniej na podstawie rozkładu kart tarota diagnozuje państwa stan energetyczny. Zabieg pozwoli oczyścić państwa z klątw, uroków, złorzeczeń, podłączeń wampirów energetycznych, larw astralnych oraz całego brudu energetycznego, który państwo mieli na sobie. Po oczyszczeniu dodatkowo państwa doenergetyzowuje i zakładam płaszcz ochronny. Dzięki niemu żadna zła energia nie będzie miała do państwa dostępu.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Oczyszczenie aury

Cena usługi: 150.00 zł

Oczyszczenie aury to bardzo ważna praktyka magiczna. Dzięki zabiegowi Twoje życie zacznie być harmonijne. Dzięki silnej aurze odzyskasz samopoczucie i poprawi się Twoje zdrowie, witalność, kondycja fizyczna i samopoczucie.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał na przyciągniecie nowej miłości

Cena usługi: 300.00 zł

Nieustannie czujesz się samotna osoba, nie czujesz, że ktoś Cię kocha? To jest czas na zmianę w Twoim życiu.Czasem zdarza się tak, że droga do znalezienia nowej miłości swojego życia nie jest prosta i wymaga skonfrontowania się ze wszystkimi przeciwnościami losu. Wtedy należy sięgnąć po magię. Zacznij zmiany na lepszy i sięgnij po rytuał magiczny, przyciągnie on do Ciebie dobrze dopasowaną drugą połówkę. Sam rytuał jest bezpieczny opiera się na białej magii, cały proces trwa 7 dni. Zapraszam

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał na wzmocnienie uczucia

Cena usługi: 300.00 zł

Rytuł pogłębi wzajemne uczucia partnerów a także porozumienie na poziomie duchowym. Doda związkowi nowej energii, siły, namiętności, wzajemnego zrozumienia. Rytuał jest w pełni bezpieczny opiera się na białej magii.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał na dowolny problem/ intencje

Cena usługi: 300.00 zł

Rytuał zostanie dobrany prze zemnie indywidualnie do Twojego problemu lub intencji, którą posiadasz. Dzięki niemu Twój cel, marzenie zostanie zrealizowane a ty poczujesz spełnienie. Zapraszam

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał wzmacniający i poprawiający zdrowie

Cena usługi: 300.00 zł

Rytuał poprawia państwa zdrowie, wzmacnia organizm, dodaje siły. Dzięki niemu poczujecie się państwo lepiej, przestaniecie chorować. Rytuał jest bezpieczny oparty na białej magii, trwa 7 dni.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał ochronny

Cena usługi: 300.00 zł

Nie pozwól aby żadna zła energia i działalność innych ludzi miała na Ciebie negatywny wpływ. Rytuał ten jest jak tarcza, dzięki niemu cała zła energia, klątwy, przekleństwa, złorzeczenia nie będą miały do państwa dostępu. Rytuał trwa 7 dni.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał na finanse- bogactwo i obfitość

Cena usługi: 300.00 zł

Sfera materialna jest bardzo ważna w naszym życiu. Dzięki rytuałowi możliwa jest zmiana Twojej sytuacji finansowej. Jeśli nie wiedzie Ci się: nie jesteś spełniony/a w pracy, nie zarabiasz dobrych pieniędzy to ten rytuał jest właśnie dla Ciebie. Pomaga w zapewnieniu prawidłowego stanu posiadania.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie