Aktualności:
Magia ziół
Magia ziół

W tym artykule skupimy się na właściwościach leczniczych niektórych z ziół.

Czytaj dalej
Horoskop dla Wodnika i Raka
Horoskop dla Wodnika i Raka

Horoskop na tydzień 09.05 - 15.05

Czytaj dalej
Horoskop na maj 2022
Horoskop na maj 2022

Horoskop na maj dla wibracji numerologicznych .

Czytaj dalej
Kategorie:

Wróżbita Maksymilian

Niedostępny

Telefony:

708-708-924 4.92 PLN brutto/min
75480 SMS o treści początkowej ezo.152 (6.15 PLN brutto/sms)
1SMS = 160/80 znaków. Polskie litery zmniejszają liczbę do 80
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.152 (7.40 PLN brutto/sms)
Usługi / maile Wróżbita Maksymilian oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

karty-cyganskieKarty cygańskie
runyRuny
tarotTarot
prawo-przyciaganiaPrawo przyciągania
czary-i-urokiCzary i uroki
radiestezjaRadiestezja
wahadelkoWahadełko
horoskopHoroskop
numerologiaNumerologia
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
rytualyRytuały
bioenergoterapiaBioenergoterapia
karty-anielskieKarty anielskie
karty-klasyczneKarty klasyczne
jasnowidzenieJasnowidzenie
Niedostępny

Opis:

Odważ się powierzyć mi swoje problemy i dylematy. Przekonaj się, jak wiele mogę dla Ciebie zrobić!
Czas porzucić obawy związane z zaufaniem wróżbicie
Z czym kojarzy Ci się relacja z doradcą ezoterycznym? Być może wahasz się, czy warto obdarzyć zaufaniem kogoś, kto ma dar jasnowidzenia i może mieć wgląd w Twoje rodzinne sekrety, ukryte pragnienia, czy życiowe błędy. A może po prostu zastanawiasz się, czy dany wróżbita posiada odpowiednie doświadczenie i kompetencje, by z empatią i pasją, indywidualnie podejść do każdego ze swoich klientów?
Zanim porozmawiamy, pozwól, że ja Ci się przedstawię.

Witaj, jestem Wróżbita Maksymilian. Już jako mały chłopiec czułem, że moim życiowym powołaniem jest pomaganie ludziom za pomocą wróżenia. Ezoteryka towarzyszy mi od dziecka, pamiętam swoje pierwsze prorocze sny, przypływy energii, ogromną wrażliwość na ludzkie problemy i potrzebę niesienia pomocy innym. Zdradzę Ci, że wywodzę się z rodziny, w której wróżbiarstwo i ezoteryka jest przekazywane od pokoleń - moja babcia wróżyła z kart klasycznych, zaś specjalnością mamy było przewidywanie przyszłości z pomocą tarota. To właśnie dlatego od wczesnego dzieciństwa miałem możliwość poznać arkana sztuki dywinacyjnej i nauczyć się z należytą troską reagować na problemy ludzi szukających pomocy u wróżbity.
Teraz pora, bym Ci zdradził, czym się dokładnie zajmuję.

Jak już wspomniałem wcześniej, ezoteryka to moja życiowa pasja i powołanie. Z całego serca pragnę odwdzięczyć się za zaufanie, jakim obdarzają mnie klienci, pytający jak naprawić życiowe błędy, uniknąć porażek, czy jaką decyzję podjąć w sytuacjach krytycznych. Jeśli zdecydujesz się ze mną skontaktować, przekonasz się, że znam cały wachlarz praktycznych narzędzi do profejonalnego wróżenia, np. runy, karty tarota, karty cygańskie, karty klasyczne, karty anielskie. Gdy podasz mi datę swego urodzenia, wyjaśnię dokładnie, co determinuje niepowodzenia w Twoim otoczeniu. Podczas rozmowy ze mną, ze zdumieniem odkryjesz, że dzięki numerologii jestem w stanie doradzić Ci w wyborze partnera, znaleźć sposób na poprawę stanu zdrowia, finansów, czy odcięcie się od osoby, która ma na Ciebie toksyczny wpływ. Jako doświadczony wróżbita od wielu lat z powodzeniem wykonuję energetyczne oczyszczenia, zdejmuję klątwy i uroki, podpowiadam, jak zajść wreszcie w upragnioną ciążę.
Upewnij się, na co możesz liczyć nawiązując kontakt właśnie ze mną.

Drogi Kliencie, zapewniam, że swoją pracę traktuję bardzo odpowiedzialnie i zrobię wszystko, żebyś był zadowolony ze świadczonych przeze mnie usług dywinacyjnych. Priorytetem jest dla mnie Twoje szczęście w przyszłości, z całego serca doradzę Ci, co możesz zrobić, by możliwie szybko i sprawnie uporać się z codziennymi problemami zarówno tymi większego, jak i mniejszego kalibru. Pamiętaj, że dla mnie nie ma tematów tabu, nigdy nie oceniam ludzi, ani nie udzielam im pouczeń natury etycznej. Zdaję sobie sprawę, że w obliczu życiowych niepowodzeń, ciągłego pecha, czy trudności w relacji z innymi, możesz czuć się zagubiony, odrzucony, bezsilny, wręcz wrogo nastawiony do kontaktu z wróżbitą.

Zapewniam Cię, że jeśli odważysz się obdarzyć mnie zaufaniem, na pewno poczujesz ulgę, osiągniesz spokój i trzeźwym okiem spojrzysz na dotychczasowe dylematy.

Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego lub za pomocą SMSa.

Daj znać, co mogę dla Ciebie zrobić. Jestem otwarty na wszelkie formy pomocy z wykorzystaniem wróżb i rytuałów magicznych.

Łączę wyrazu szacunku i czekam, aż się do mnie odezwiesz.

Wróżbita Maksymilian

Usługi oferowane przez doradcę: Wróżbita Maksymilian

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.