Wizjonerka Życia Diona

Niedostępna

Telefony:

708-708-957 4.92 PLN brutto/min
73480 SMS o treści początkowej ezo.125 (3.69 PLN brutto/sms)
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.125 (4.99 PLN brutto/sms)
Usługi / maile Wizjonerka Życia Diona oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

karty-cyganskieKarty cygańskie
tarotTarot
wahadelkoWahadełko
numerologiaNumerologia
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
rytualyRytuały
jasnowidzenieJasnowidzenie
karty-anielskieKarty anielskie
bioenergoterapiaBioenergoterapia
prawo-przyciaganiaPrawo przyciągania
karty-lenormandKarty lenormand
Niedostępna

Opis:

OPIS:

Nikt za nas nie będzie żył, podejmował ryzyka, dźwigał ciężarów codzienności, rozwiązywał mniejszych i większych problemów.
Ale każdy z nas może mieć wsparcie, drogowskaz, podpowiedź.Jako wizjonerka życia i profesjonalny doradca ezoteryczny, gdy udzielam porad, korzystam z wielu narzędzi. Dobieram je intuicyjnie w zależności od potrzeb i problemu z jakim się do mnie zwrócono. Korzystam z następujących narzędzi i metod:

KartyTarota

Karty cygańskie

Karty Kipper

Karty Lenormand

Karty Klasyczne

KartyAnielskie

Wahadełko

Przepowiednie anielskie

Prace z energią, rytuały

Jasnowidzenie

Co dokładnie robię?

Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie niemal „od ręki” identyfikować problem z jakim klient do mnie przyszedł. To oszczędza mój czas i pieniądze osoby, która prosi mnie o pomoc. Szybka, duchowo - psychologiczna diagnoza pozwala na podjęcie właściwych, dalszych kroków.

A są nimi praca z energią lub konkretne rytuały, które pomagają wyzdrowieć, uwolnić się z ograniczających więzów, znaleźć swoją drugą połowę, nabrać wiatru w życiowe żagle.

Jak to wygląda?

Podczas mojego działania korzystam z poniższych terapii:

- Chromoterapia - leczenie kolorami

Oczyszczanie energetyczne

Magia i rytuały

Usługi oferowane przez doradcę: Wizjonerka Życia Diona

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.
Plan duszy

Cena usługi: 700.00 zł

Plan duszy, plan życia… – czy kiedykolwiek spotkałeś się z tymi pojęciami w ich metafizycznym znaczeniu? Nie…? To wyobraź sobie, że przed twoimi narodzinami miałeś już wyznaczony plan duszy lub plan życia, który dotyczył większości tego, co ci się przytrafiło lub przytrafi. To jest tylko plan, wskazówki, które ułatwiają ci życiową podróż, a ty sam musisz pokonywać wyzwania, jakie stawia przed tobą życie i które są niezbędne duszy dla samopoznania. Można powiedzieć, że Plan Duszy zmienia naszą perspektywę i otwiera nas na głębsze lekcje Światła i Miłości, które są nam pisane. Przybliża ścieżkę edukacyjną, którą Dusza zaplanowała sobie, tworząc taką kreację jak my w tym wcieleniu, i nakierowuje na zdrową pracę ze sobą.
Dodatkowo metoda ta zawiera tzw. symbole Aplera, które działają na poziomie komórkowym. To system 22 znaków graficznych zaprojektowanych tak, aby komunikować się bezpośrednio na poziomie nieświadomego umysłu i tym sposobem docierać do intuicji. Podobnie jak święta geometria, symbole te działają niezależnie od tego, czy w nie wierzymy.
Już samo uświadomienie sobie tych kluczowych elementów powoduje zmianę w człowieku. Przychodzi zrozumienie, a wraz z nim ulga i akceptacja tego, co jest. Cel życia rozjaśnia się, przychodzi uzdrowienie i poprawa samopoczucia. Nagle wszystkie te wydarzenia, które wcześniej postrzegaliśmy jako swoje osobiste porażki, trudności i zmagania zostają wyjaśnione i objawione w swym pierwotnym, najgłębszym kontekście, a całość naszych doświadczeń nabiera głębokiego sensu, jak również nasz stosunek do życia może zostać przetransformowany tak, abyśmy otworzyli się na proces uzdrawiania sposobu reagowania i dotarli do punktu neutralnego stosunku. Dzięki temu przestajemy reagować z poziomu tożsamości, pokrzywdzonej ofiary, pielęgnować ból, poczucie bezsensu lub wrogości, a w ich miejsce pojawia się inspiracja, otucha i zdrowa motywacja do działania. Wiadomo także, w jakim kierunku podjąć kroki, aby zacząć realizować życiowe cele w zgodzie z Duszą radośnie i przyjemnie.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie