Aktualności:
Magia ziół
Magia ziół

W tym artykule skupimy się na właściwościach leczniczych niektórych z ziół.

Czytaj dalej
Horoskop dla Wodnika i Raka
Horoskop dla Wodnika i Raka

Horoskop na tydzień 09.05 - 15.05

Czytaj dalej
Horoskop na maj 2022
Horoskop na maj 2022

Horoskop na maj dla wibracji numerologicznych .

Czytaj dalej
Kategorie:

Tarocistka Ida

Niedostępna

Telefony:

708-708-956 4.92 PLN brutto/min
73480 SMS o treści początkowej ezo.168 (3.69 PLN brutto/sms)
1SMS = 160/80 znaków. Polskie litery zmniejszają liczbę do 80
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.168 (7.40 PLN brutto/sms)
Usługi / maile Tarocistka Ida oferuje swoje specjalistyczne usługi
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

tarotTarot
czary-i-urokiCzary i uroki
horoskopHoroskop
numerologiaNumerologia
rytualyRytuały
karty-lenormandKarty lenormand
Niedostępna

Opis:

Bywa, że w życiu nam się nie układa, boimy się podjąć decyzje z obawy przed niepowodzeniem. Ufamy nie tym, co trzeba, czujemy się jak w potrzasku. Jestem głęboko przekonana o tym, że wszyscy mają prawo do satysfakcjonującego życia. Czasem jednak każdy z nas potrzebuje wsparcia, nie ma w tym nic złego.

Sprawdź, co mogę Ci zaoferować. W mojej pracy biegle posługuję się takimi narzędziami jak Tarot, karty Lenormand, numerologia i rytuały.

Wszystkie te metody służą mi do przepowiadania przyszłości, analizy trudnej sytuacji klientów, znajdowania rozwiązań i przyciągania do chętnych spełnienia w miłości, finansach czy innej dowolnej dziedzinie życia.

Odpowiem na wszelakie pytania. Czy on/ona Cię kocha? Czy zmienić pracę? Kiedy nadejdzie dla Ciebie lepszy czas w życiu? W tych i innych kwestiach otrzymasz ode mnie informacje, poradę i wskazówki do dalszych działań.

Pamiętaj jednak, to Ty masz moc. Ja i moje kart wskazują możliwe drogi, prognozy. Ty na tej podstawie możesz kształtować swój los.

Gwarantuję pełną dyskrecję. Cokolwiek zrobiłeś, czegokolwiek pragniesz, ja przede wszystkim nie oceniam. Jestem tu dla Ciebie, zapraszam serdecznie.

Tarocistka Ida

Usługi oferowane przez doradcę: Tarocistka Ida

Po opłaceniu i wykonaniu usługi doradca wyśle wiadomość z podsumowaniem - będzie ona dostępna w panelu użytkownika.
Rytuał miłosny

Cena usługi: 195.00 zł

Rytuały miłosne należą do najczęściej wykonywanych przeze mnie rytuałów. Naturalnym pragnieniem człowieka jest kochać i być kochanym. Nie zawsze jednak los układa się po naszej myśli, i tutaj wkracza z pomocą magia. Na wstępie ostrzegam: moje czary odznaczają się wysoką skutecznością, natomiast jeśli siły kosmiczne uznają że nie jesteście sobie przeznaczeni, nie zadziała i najsilniejszy ryt. Nie przeszkadza to jednak moim klientom w zamawianiu rytuałów, ponieważ mimo wszystko najczęściej działają skutecznie. Mogę przeprowadzić rytuał na znalezienie nowej miłości, na wymazanie klątwy samotności, na przyciągnięcie ślubu, na odrodzenie się pożądania w związku, zapobiegający rozstaniu z partnerem i sprawiający, że ukochany/ukochana do Ciebie wróci. W zależności od sytuacji, w jakiej znajduje się osoba zamawiająca wykonanie rytuału, wybieram odpowiednie narzędzia.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał urody

Cena usługi: 195.00 zł

Rytuały urody zaliczają się do szeroko pojętej magii kobiecej, w swej naturze są także powiązane z rytuałami na dobre zdrowie. Pamiętajmy, że nasze ciało to świątynia ducha, a naszą powinnością jest o nie dbać. Wszystkie mamy prawo do tego, aby dbać o swoją urodę i rozkwitać. Oczywiście każda kobieta może (ale nie musi!) używać do podkreślania swoich atrybutów kosmetyków, odpowiedniego stroju i zabiegów pielęgnacyjnych, natomiast ja mogę wspomóc Cię w tym wszystkim rytualistyką. Znam skuteczne rytuały odmładzające, wspierające w poczuciu piękna i atrakcyjności, na piękne włosy i wspomagające odchudzanie. Rytuały dobieram odpowiednio do potrzeb, po konsultacji.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie
Rytuał na bogactwo, pieniądze i interesy

Cena usługi: 195.00 zł

Celem rytuałów na pieniądze, bogactwo i powodzenie w interesach jest zdobywanie środków finansowych z różnych źródeł. Oczywiście czary związane z przyciąganiem powodzeniach w sferze finansowej były popularne od wieków, więc dobrze obeznane w świecie magii czarownice korzystają w tym przypadku z szerokiej tradycji rytualnej. Jeśli pieniądze rozchodzą Ci się łatwo, a zarabianie ich przychodzi z trudem, mogę dla Ciebie przeprowadzić odpowiedni rytuał. Każde działanie magiczne tego rodzaju poprzedzone jest oczywiście rozmową, aby zdiagnozować problem i dobrać do niego najlepsze rozwiązanie. Istnieją rytuały przyciągające sukces w interesach, na pomyślny obrót wszystkich spraw, do odprawienia specjalnie przed startem firmy czy pomagające przyciągnąć klientów. Na pewno mogę wesprzeć Cię indywidualnie w Twoich działaniach.

Zamów usługę Brak wystarczających środków na koncie