Jasnowidz Jowi

Niedostępna

Telefony:

708-708-927 4.92 PLN brutto/min
75480 SMS o treści początkowej ezo.138 (6.15 PLN brutto/sms)
Dla zarejestrowanych użytkowników:
4628 SMS o treści początkowej ezo.138 (4.99 PLN brutto/sms)
W celu opłacenia rozmowy / smsów, prosimy o zalogowanie się, lub rejestrację oraz doładowanie konta.

Kategorie:

karty-cyganskieKarty cygańskie
runyRuny
tarotTarot
czary-i-urokiCzary i uroki
wahadelkoWahadełko
oczyszczanie-energetyczneOczyszczanie energetyczne
rytualyRytuały
jasnowidzenieJasnowidzenie
karty-klasyczneKarty klasyczne
karty-lenormandKarty lenormand
sennikSennik
Niedostępna

Opis:

Witam jestem Jowi zajmuję się Białą Magia, która praktykuje od ponad 30 lat. Urodziłam się w 1974 r. Bardzo wcześnie zdałam sobie sprawę, że widzę rzeczy, które są ukryte dla innych ludzi. Ten dar pochodzi od moich przodków, a szczególności babci, która również stosowała magię.

Posługuję się własną metodę magii, która opiera sie na syntezie kilku magicznych technik, ale także wiedzy ze współczesnej psychologii, oraz z własnego doświadczenia życiowego. Traumatyczne doświadczenia życiowe spowodowały obudzenie się nie tylko daru jasnowidzenia, ale również zdolności mediumicznych. Mam kontakt ze zmarłymi. Często podczas rozmowy z ludźmi mam przekazy od ich zmarłych bliskich. Nasi przodkowie zawsze są blisko nas by wspierać i pomagać w trudnych chwilach życia. Ich przekazy są bezcenne.

Dziś wiem, dlaczego moja droga na tej ziemi zaczęła się od tak wielu bolesnych, gwałtownych i beznadziejnych sytuacji. To przygotowanie mnie do mojej misji. Nauczyłam się, jak odpuścić, wybaczyć. Stałam, się silniejsza i współczująca. Doświadczyłam wszystkiego: rozpaczy, strachu, nienawiści, bólu. Dlatego mogę głęboko zrozumieć wszystkie smutki i problemy innych ludzi, a także pomóc w zrozumieniu i doradztwie.

Czy masz problem z podjęciem decyzji? Nie wiesz, jaki powinien być następny krok? Nie możesz przewidzieć konsekwencji swojego działania? Pomogę Ci w procesie podejmowania decyzji. Spróbuj sobie wyobrazić, ile rzeczy zrobiłbyś inaczej, gdybyś wcześniej znał ich konsekwencje?

Jestem po to, aby ci pomóc, jestem twoim przewodnikiem na Twojej drodze. Pomogę Ci spojrzeć na twoją sytuację z duchowego punktu widzenia i razem rozwiążemy twoje problemy. Znów poczujesz, że żyjesz. Złapiesz wiatr w życiowe żagle.