Aktualności:
HOROSKOP TAROTOWY NA SIERPIEŃ
HOROSKOP TAROTOWY NA SIERPIEŃ

HOROSKOP NA SIERPIEŃ

Czytaj dalej
Wróżby online.
Wróżby online.

Gwarancja na wróżby?

Czytaj dalej
Wróżby. Jak korzystać ?
Wróżby. Jak korzystać ?

Jak prawidłowo skorzystać z wróżb i przepowiedni?

Czytaj dalej
Kategorie:

Wróżby. Jak korzystać ?

Wróżby. Jak korzystać ?
Magia, symbole, znaki – nie wszyscy wierzą w tego typu rzeczy. Jednak czy słusznie? W końcu nikomu z nas z pewnością nie zaszkodzi drobne naprowadzenie w życiu, którą drogą podążać, na co się zdecydować, a czego lepiej unikać. Od najmłodszych lat każdy z nas ma do podjęcia wiele różnych decyzji, które często mają późniejsze konsekwencje, niekoniecznie pozytywne. Wtedy zazwyczaj pojawia się w głowie pytanie – co zrobiłem/zrobiłam źle? A co, gdybym wybrał jednak inną ścieżkę? Właśnie dlatego pomoc ze strony osób zajmujących się przepowiedniami i wróżbami jest jak najbardziej pomocna i przede wszystkim potrzebna!
Wróżba i przepowiednia – czy traktować je dosłownie?
Pojawia się wiele problemów z wróżbami i przepowiedniami. Przede wszystkim dlatego, że niektórzy uważają, że tego typu wskazówki nie sprawdzają się w ich życiu. Musimy jednak pamiętać, że to przede wszystkim od nas samych zależy to, co się dzieje, ponieważ posiadamy wolną wolę. Nie są to więc żadne nakazy, według których musisz postępować czy gotowe scenariusze życia. Na wybraną przez Ciebie ścieżkę wpływ ma też wiele innych czynników, chociażby takich jak bliskie osoby, praca czy różne zobowiązania. Wróżba więc może być swego rodzaju nawigacją, jednak nie drogą samą w sobie. To Ty podejmujesz decyzję, czy w ogóle ją wybierzesz, a jeśli tak, to czy dotrzesz do zakładanego celu i czy przepowiednia faktycznie się spełni.
Jak prawidłowo skorzystać z wróżb i przepowiedni?
Przede wszystkim pamiętaj, że układ kart jest najbardziej aktualny w danej chwili. Zakładana przepowiednia nie uwzględni więc wielu czynników, bo to niemożliwe! Jeśli zależy Ci na tym, aby wróżba miała przełożenie na Twoje życie, zrób wszystko, żeby podążać odpowiednią ścieżką. Wybierz trasę podróży, która doprowadzi Cię do zakładanego celu. Wszelkie podjęte decyzje, wszelkie podjęte działania to zawsze konsekwencja Twoich decyzji. Dlatego pamiętaj, że oprócz Ciebie jako kierowcy samochodu są w nim również pasażerowie, a więc bliskie Ci osoby. Zadbaj o to, aby były one zadowolone razem z Tobą i żebyście mieli wspólnie ten sam cel podróży.

*Nie gwarantujemy 100% skuteczności.

Autorka: Anna Anastazja *Nie gwarantujemy 100% skuteczności.