Aktualności:
Magia ziół
Magia ziół

W tym artykule skupimy się na właściwościach leczniczych niektórych z ziół.

Czytaj dalej
Horoskop dla Wodnika i Raka
Horoskop dla Wodnika i Raka

Horoskop na tydzień 09.05 - 15.05

Czytaj dalej
Horoskop na maj 2022
Horoskop na maj 2022

Horoskop na maj dla wibracji numerologicznych .

Czytaj dalej
Kategorie:

Horoskop dla Wodnika i Raka

Horoskop dla Wodnika i Raka

WODNIK 


Osoby spod znaku wodnika są osobami, które uciekają od tego co ich zmusza natomiast nie lubią się nudzić, nie lubią rutyny. Musi się coś dziać, aby życie ich było przepełnione przygodami o różnym charakterze czy też nasileniu. Wodnika cechuje upartość oraz wszystkiego stawianiu na swoim, a zwłaszcza jeżeli chodzi o swoje racje. Wodniki mają tendencje do manipulowania. Wyjątkowość tego znaku zodiaku przejawia się w wyjątkowy sposób. Z wodnikami chce się przebywać, ponieważ są duszami towarzystwa oraz posiadają niebanalny humor, który zachwyci każdego. Jednakże warto popracować nad okazywaniem emocji.

Zdrowie:
Ten tydzień będzie tygodniem, w którym to osoby spod tego znaku zodiaku, powinny uważać na swoje zdrowie psychiczne, ponieważ będzie to okres wzmożonych fobii i lęków społecznych. Unikać wmawiania sobie choroby, której nie ma, ponieważ może okazać się to fatalne w swoich skutkach. Należy również uważać na nietreściwe pokarmy, które mogą zaszkodzić jelitom czy też żołądkowi.

Praca/Finanse
Będzie to czas, w którym to Twoje zawodowe marzenia się spełnią. Możliwy będzie również awans, spełnienie się w zawodzie. Dla osób poszukujących pracy: znalezienie dobrej i płatnej pracy.

Miłość
W tym tygodniu nie bagatelizuj swoich uczuć, daj im upust, jest to czas szczerego zaangażowania się w relacje, która przyniesie miłość, ciepło. Podejmij to ryzyko w miłości i nie bój się tego co się wydarzy. Dla samotnych czas poznawania nowych znajomości i relacji. Przede wszystkim pożądanie cech, które przyciągną płeć przeciwną.

Warto medytować nad kolorem niebieskim i fioletowym.


RAK


Rak to wyjątkowe osoby, które są miłe, towarzyskie, z poczuciem humoru natomiast nie warto stawać im na drodze a szczególnie nacisnąć im na odcisk, ponieważ potrafią być humorzaste oraz złośliwe. Osoby spod znaku raka są opiekuńcze oraz myślą o rodzinie, natomiast bywają kapryśne zwłaszcza wtedy kiedy się im coś nie podoba i nie idzie po ich myśli. Wszystko musi iść zgodnie z ich planem i dopracowane na ostatni guzik. Bywają często takie, że wolą robić coś na ostatnią chwilę. Raki w miłości wolą jednak stabilizacje i równowagę.

Zdrowie
W tym tygodniu raki powinny uważać na zdrowie swoich narządów płciowych, również tych podwójnych tj. ślinianki, uszy czy nerki. Unikaj przewiewów oraz miejsc, w których możesz przeziębić nerki. Warto się zbadać pod kątem kamieni nerkowych.

Praca/Finanse
Ten tydzień nie będzie najlepszy, mogą pojawić się problemy związane z pracą. Nie odmawiaj pomocy, może zmiana pracy będzie najlepszym sposobem na utrzymanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Nie rezygnuj z tego co świat Ci daje. Korzystaj z każdej wyciągniętej ręki jeżeli chodzi o pracę.

Miłość
W Twoim życiu pojawi się osoba, która będzie chciała Cię uszczęśliwiać, lecz nie z poczucia obowiązku a z uczucia. Może być to partner w podróży lub partner w sprawach majątku. 

Dla Raka najlepszą porą roku jest lato warto zmienić coś w swoim życiu w zbliżającej się porze roku, Jest to idealny czas na rozmyślanie nad swoim charakterem oraz podejściem do otoczenia i ludzi. Warto pomedytować nad kolorem srebrnym. 


Autorka: Salomon